Wpis z mikrobloga

Skasowałem poprzednie wpisy i podsumuje dzisiejsza porcję żenady która zafundował nam bobolski szef kuchni tutaj bo 4 osobne wpisy to za dużo ()

Jarek przeprowadził dziś test SURIMI(paluszki krabowe) podane z trzema różnymi sosami, mianowicie AIOLI, TYSIACA WYSP i WASABI. Z trwającego ponad 12 minut filmu dowiedzieliśmy się że surimi z sosem:
- AIOLI smakują jak **śledzie w śmietanie ( _)
-
TYSIACA WYSP smakują jak sos do kebaba, coś w stylu keczup+majonez
-
WASABI określił jako "smietanowo-wasabiobowy" (HIT ( ))
Dzisiejszy test kosztował go
11,97zl za wszystkie 3 przekąski + bułki, sam opis co do odczuć smakowych trwał około 1,5 minuty i co ciekawe z testu SURIMI NIE DOWIEDZIELIŚMY SIE JAK SMAKUJE SAMO SURIMI ANI NIC O TYM PRZYSMAKU. Na koniec somelier zapowiedział test pasty z ikry łososia (z promocji z Lidla za 4,99)** i już teraz boje się do czego porówna to nasz znawca kuchni.

Jest też smutna wiadomość dla wszystkich fanów menela, jeśli liczyliscie na podkładki od waszego idola to może się okazać że jednak menel nikomu ich nie rozda¯_(ツ)_/¯ umieszczona na nich butelka Heinekena opatrzona napisem "#!$%@?" nie spodobała się GRUPIE ŻYWIEC, zresztą chyba żadna firma nie chciała by być kojarzona z człowiekiem znanym z przemocy wobec matki i picia moczu( dosłownie tak napisałem w wiadomości do nich xD )

Kiedy wszystkim się wydaje że menel nie odje**e już nic głupszego niż poprzednio wtedy on udowadnia nam że jeszcze nie raz nas zaskoczy ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#niebieskakarta #paragraf207 #pijak #menel #matkobijca #kononowicz #patostreamy #mexicano
paranoid18 - Skasowałem poprzednie wpisy i podsumuje dzisiejsza porcję żenady która z...

źródło: comment_1616604668ttYrBPY8KEveaOqp4tmTv6.jpg

Pobierz
  • 17
@paranoid18: i tak mi zaimponowal bo ostatnio zapowiadal to jako serki, wiec albo go oswiecil jakis podnozek albo pierwszy raz najpierw przeczytal o czyms w google, bo nawet nazwal to paluszkami krabowymi :O
@paranoid18: może mieć mega #!$%@? za taka akcje, pytanie jak marka do tego podejdzie bo to ich dobro zostało naruszone i tylko właściciel znaku handlowego może menela przetrzepać. Od wezwania do usunięcia naruszeń do grubej kary finansowej na drodze cywilnej.
@paranoid18: nieraz są takie sytuacje gdzie właściciel znaku handlowego w drodze ugody nakazuje zniszczyć takie materiały które naruszają ich dobre imię i wtedy jest to robione komisyjnie przez wyspecjalizowane firmy, które liczą sobie niesamowitą kasę, za rozdrobnienie mechaniczne tych paru smyczek i kartek to z 3000/4000 zł wezmą, takich firm jest tylko parę w Polsce, ciekawe zobaczymy :)
@paranoid18: xD Dziwne, że menelowi którego nie lubisz poświęcasz tyle czasu. Oglądasz jego filmy i notujesz z nich informacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do tego #!$%@? na miarę knura to nie byłbym taki pewny. Pytanie co mają zastrzeżone jako znak handlowy. Samą butelkę napewno nie. Napisu nie ma na obrazku menela. Gwiazdka jest inna i nawet w ZSRR nie była zastrzeżonym znakiem. Obramowanie w którym jest