Wpis z mikrobloga

#nokia #android #telefony ma ktoś może nokie 3.1 plus i mógłby zmierzyć obszar wyświetlania? Zamówiłem wyświetlacz z allegro, niby z logo Nokia. Nie spodziewałem się oryginału ale mam wrażenie, że powierzchnia wyświetlania jest mniejsza niż była wczesniej, obraz wydaje się węższy i krótszy. Dodatkowo moją uwagę zwrócił fakt, że przycisk na ekranie głównym nachodzi na pole wyszukiwania Google.
  • 7
@blazej89: czyżby mniejsza rozdzielczość zamiennika?
niektóre słuchawy umożliwiają w opcjach wyświetlacza zmianę rozdzielczości

w opcjach developerskich jest możliwosć zmiany najmniejszej szerokości, ale to wcale pomóc nie może a wręcz zaszkodzić
@Dibhala: Nie wiem jak z rozdzielczością, 3.1 nigdy nie była flagowcem żeby na o uwagę zwracać, a popękany ekran miałem około pół roku więc przyzwyczaiłem się do nieprzejrzystego widoku. Z ciekawości wyszukałem w google wygląd 3.1 i wydaje mi się, że aktualnie mam mniejszą powierzchnię "roboczą".
@blazej89: ja to nie wiem bo siatkę roboczą pod ikony i widżety można zmieniać w androidzie
ale w zgadywanki rozdzielczości i gęstości ekranu-zamiennika w porównaniu do oryginalnego wyświetlacza to ja nie wchodzę