Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że jeśli chodzi o wygląd uczestników to jest naprawdę biednie. Myślałem, że do takiego programu będą zgłaszać się genetyczni ubermensch, i tacy też tylko będą przyjmowani, a tutaj te laski co właśnie weszły to co jedna to brzydsza. Naprawdę ładne to są tylko Ania, Andżela i CJ (XD), ale Andżela i Karlajn są napompowane botoksem. Z facetów no to też nie wiem, nie mnie oceniać no ale jeden ma napompowane usta (przepraszam Chadzie), drugi kłute czoło, no spodziewałem się czegoś więcej. Jeszcze teraz pokazywali tych nowych typów to jeden jakiś przygarbiony, druga sylwetka jak kłoda XD. Ludzie no mam nadzieję, że chociaż zadymią xd


#loveisland
  • 7
@Narcyz_: Z dziewczyn ładna jest Ania, Angela (trochę zrobiona), Karolajn (taka świnka Piggy). Wnoszę że nawet Stella była całkiem ładna te pare lat temu (fakt że karyna, ale gdyby nie kwas w ustach, wyglądałaby dużo lepiej).

Z facetów, wychodzi na to że jedyny naturalny genetyczny uber-mensch to Arsen.
@Narcyz_: Po pierwsze, czy wy na prawdę ciągle sądzicie, że to wybory miss i mistera, a nie rozrywkowy program telewizyjny typu randkowy?
A po drugie, bardzo mnie ciekawi, z jakimi dziewczynami mają kontakt wykopki, gdy oceniają tak zwyczajne dziewczyny występujące w tym programie. Bo wydaje mi się, że gdyby taka Zera usiadła obok nich i powiedziała cześć to ejakulacja by poszła w 3 sekundy.
@Juzerowy: ale właśnie napisałem, że Ania jest ładna.

Po pierwsze, czy wy na prawdę ciągle sądzicie, że to wybory miss i mistera, a nie rozrywkowy program telewizyjny typu randkowy?


@galileon: no to dobrze, tylko ja się zastanawiam jak teraz któryś z gości ma wybrać jakąś nową dziewczynę kosztem tych które zostaly

A po drugie, bardzo mnie ciekawi, z jakimi dziewczynami mają kontakt wykopki, gdy oceniają tak zwyczajne dziewczyny występujące w