Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pafeo: merytorycznie. No, ale kto by się spodziewał, że nie będziesz szczególnie skory do tego, by przyznać, że się pomyliłeś? I to nawet w sytuacji, gdy twoje przewidywania ewidentnie się nie sprawdziły, co widać jak na dłoni. Czapki z głów.

  • Odpowiedz
@pafeo: Chodzi ci o to, że nazwałem gadanie o czymś, czego nie ma urojeniami? Cóż, tyle to słowo właśnie znaczy, więc nie bądź taki delikatny.

  • Odpowiedz
@pafeo: o, w końcu udało się wymyślić jakąś sensowną odpowiedź. Podumaj jeszcze troszkę i zastanów się, czy przypadkiem nie droczę się z tobą właśnie dlatego, że sprawia mi to sporo rozrywki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@pafeo: to śmieszne, że napisałeś dokładnie to co ja, tylko że jeden post później. Cóż, mimo wszystko naprawdę sprawia. Spróbuj to kiedyś przeczytać na spokojnie, bo dość jawnie się z ciebie naśmiewam od samego początku i wystarczy mieć jakieś dwie komórki mózgowe, żeby to pojąć.

  • Odpowiedz
@pafeo: ok, to wcale nie jest tak, że napisałeś coś głupiego, bo przecież tylko żartowałeś. Co prawda to jeden z bardziej ogranych fikołków, a do tego przyznałeś to dopiero po chwili, płodząc w międzyczasie więcej głupot, ale masz zupełną rację. Brawo ty, śpij spokojnie xD
  • Odpowiedz