Wpis z mikrobloga

Szukając pracy i dając ogłoszenia o poszukiwaniu pracy (inżynierskie, biurowe). Dostałem na moje ogłoszenia następujące propozycje:
1) wpłac BLIKiem 40 złotych na podany kod a napiszemy tobie profesjonalne CV
2) prezes szuka wspólnika spółki, trzeba dokapitalizować spółkę, jeżeli mam czyste konto w rejestrze długów to mogę wziąć kredyt i dokapitalizować jego spółkę,
3) "szukamy kogoś z bazową znajomością rysunku technicznego do prostej pracy biurowej" na kolejnym etapie rekrutacji okazało się, że chodzi o "przeprojektowanie instalacji elektrycznej i sterowania automatyki przemysłowej , rysunki w SolidWorks w języku niemieckim, trzeba przeprojektować instalację i dostosować do kolejnych klientów schematy a potem przetłumaczyć na ukraiński żeby na ukranie tanio to wyprodukowano a następnie zmontować w Polsce" (to jest ta prosta praca biurowa z bazową znajomością rysunku technicznego, poprawianie projektów po niemieckich inżynierach, projektowanie układów automatyki w językach obcych) o pieniądzach nie chcieli mówić ale "nawet 4000 możliwe" (brutto pewnie)
4) szukają inżyniera - rolą inżyniera jest ... pozyskiwanie nowych klientów dla naszych produktów, pilnowanie terminów płatności przez klientów (produkt już z tego co rozumiem jest, a inżynier ma go sprzedawać...)
5) dziś dostałem kolejną propozycję "nowe możliwości inwestycyjne, biznes przyszłości tylko trzeba być otwartym na nowe rozwiązania które w przyszłości zmienią rynek inwestycyjny, inwestycje z forex umożliwiają życie na bardzo wysokim poziomie" - pogooglałem - gość jest na liście ostrzeżen KNF, KNF na niego jakąś karę nałożył, a przynajmniej nazwa i nazwisko się zgadzają (czyli scamer forex do mnie napisał)

oferty pracy w Polsce ...

#pracabaza

#praca
  • 7
@Kotlet_2137_schabowy: nie wiem, mówię co było w dalszym etapie
pewnie dostają projekt maszyny, linii produkcyjnej z rajchu, tam inżynier za 10 000 ojro miesięcznie to zrobił

chcą przerobić to i sprzedać, produkcja na ukrainie, trzeba dopasować to pod konkretnego klienta, ukraińcy po taniości to wyprodukują na Ukrainie, oni sprzedadzą dalej

spółeczka zoo , linie produkcyjne, automatyka
@Kotlet_2137_schabowy: wiesz co było w tym najbeszczelniejsze ?
mieli czelność mnie opieprzyć, że rzekomo ich oszukałem bo napisałem, że jestem inżynierem - a nie projektuję instalacji i maszyn, to jakim prawem mówię o sobie inżynier

napisałem że ukończyłem politechnikę, że uzyskałem tytuł mgr inż - to odpisali żebym im czasu nie marnował i "żegnam"

takie chamsto - że odmawiają mi prawa do tytułu uzyskanego na politechnice "bo nie projektował pan instalacji
@Kotlet_2137_schabowy: ale w sensie trolujesz w ramach jaj powielając ich tekst czy poważnie pytasz

wydział transportu, kolejnictwo prawie 20 lat temu, mam 40kilka lat, jak studiowałem to jeszcze rysunek był rapidografami na kalce z ekierką, jak kończyłem studia to autocad14 się pojawił na polibudzie na wydziale