Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Przylecial dziś do mnie nowy modzik Vandyvape Gaur 21 i jest dobrze. Paczuszka zamówiona na cigabuy 17.03, a dziś (23.03) około południa odebrana od kuriera. W uj szybko ;D

@PapitoEUS, prosiłeś o krótką recenzję, także parę słówek mogę powiedzieć. Bydlak jest spory, chociaż mam dość małe łapki to fajnie leży w dłoni. Ale jego wielkość nie oddaje ciężaru - jest bardzo lekki. Ze strony software mnogość funkcji, możliwość podłączenia apki (ale jeszcze nie próbowałem się tym bawić xd). Klapka baterii jest na magnesikach co działa dobrze, nic się nie rozsuwa. Przyciski plastikowe, twarde, myślę że długo będą dobrze działać. Ogólnie cały modzik bardzo dobrze spasowany. W pakiecie dostałem plastikowe nakładki na baterie 18650, kabel usb c i papiery. Ogólnie polecam ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jeszcze tylko czekam na klona Kylina M z ali i będą chmurki

#chwalesie #epapierosy #epapieros #recenzja
Pobierz pewnie-kaczka - Przylecial dziś do mnie nowy modzik Vandyvape Gaur 21 i jest dobrze. ...
źródło: comment_1616519673IbG3TjfwaaDsUMPLFSkbqn.jpg
  • 11
@Gabishi: Dooma nie za bardzo jakos czaje, a co do Profile M to zbiera spoko recenzje ale ten sposób otwierania wlewu liquidu (te pokraczne rozsuwanie jak w smokach xD) nie przekonał mnie, wydaje mi sie ze mechanizm po jakimś czasie może się zepsuć, tak ze sam sie bedzie otwierał na przyklad xd
@pewnie-kaczka: Tak. Słyszałem te opinie tez. Mi się raz otworzył w kurtce. A tak jak raz na jakiś czas te gumę się przetrze to jest spoko. Bardziej mnie bolą luźne klemy do trzymani grzałki. :c
Edit: niech ci służy Box. Ja pare tygodni temu zaopatrzyłem się w Jackaroo Dual. Gaur wydawał mi się za dużo jednak
@Gabishi: naprostszy mechanizm z otwieraniem czapy najlepszy, w obecnym tfv8 baby v2 tez mi sie zdarzylo pare razy otworzyc, ktoś niepełnosprawny to chyba projektował ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wlasnie mnie odrzucilo to od kupna tego, ale w planach chyba mam kiedys ogarnąć sobie profile rdta, podobno w pyte
@Gabishi: a co do moda to zobaczymy co będzie, zapowiada się nieźle. Kupując go brałem pod uwage tez sposob wkładania akumulatorków, w wismec rx200 w dolnej klapie zatrzask sie wyłamał przez co nic nie trzymalo i to mnie troche zrazilo do takich typów xd