Wpis z mikrobloga

Siemanko,
Robił ktoś ostatnio test we wrocku?
Gdzie sprawy idą najszybciej? A może poza miastem gdzieś w Trzebnicy?
dostałem "przydział" na dziś na 14:30 na grunwaldzie i kolejka była jak stąd do glasgow.
O 14:30 wchodziła na testy osoba z 13:00. O 15:00 zamknięcie placówki.
Chciałbym jutro przyatakować z jakąś szansą powodzenia ale też żeby nie stać 3 godzin bo no nie bez powodu robię ten test i ze zmęczenia ledwo chodzę.
#wroclaw
  • 14
@sambarumba: Miałem przydział na Warszawską w sobotę, półtora tygodnia temu. Kolejka samochodowa. Czekałem 3 godziny w kolejce. Miałem na 11, byłem o 10 40, dostałem się o 13 20
@Kiubi: dzięki, dobrze rozumiem, że bez znaczenia jest gdzie mi ten "przydział" dali i gdzie nie pójdę to mi zrobią test?
Samochodowy punkt wydaje mi się dobrą opcją, z drugiej strony 3h w korku czekać :O
@sambarumba: ponoć bez znaczenia, to takie niby sugerowanie. Pewnie próbują kolejki w miarę proporcjonalnie ułożyć, ale skala jest tak duża, że średnio to wychodzi. Idź tam gdzie będzie spory zapas godzinowy przed zamknięciem, żebyś nie pocałował klamki ;) lepiej chyba dłużej stać niż dwa razy wychodzić
@Kiubi: dzięki kolego, no dzisiaj właśnie byłem i się mocno zdziwiłem, myślałem, że mamy cywilizację i jak dostaję termin to jest w miarę sensowny, max pół godziny poślizgu się spodziewałem a nawet przybyłem wcześniej bo pomyślałem, a nuż jak będę wcześniej to może wskoczę XD
O ja naiwny. Dawno z publicznej służby zdrowia nie korzystałem
@PepeXD: W skali społecznej do monitorowania zakażeń i ognisk. W osobistej, kiedy masz potwierdzone zakażenie, w momencie potrzeby hospitalizowania nie przedłuża Ci się niepotrzebnie czas oczekiwania
@PepeXD: w moim przypadku, leżę od 3 tygodni w łóżku i mi się nie poprawia, muszę zrobić ten test, żeby mieć informację czy to covid czy coś innego, dlaczego, zapytasz?
Ano dlatego, że leżenie w łóżku i zdychanie to nie jest coś co robię dla przyjemności i chciałbym się wyleczyć. Żaden lekarz nie chce przy moich objawach rozmawiać nawet o spotkaniu zanim nie zrobię testu.