Wpis z mikrobloga

@Lepper3001: Ech, a mi dzisiaj nadgodziny #!$%@? do końca tygodnia :(
Neetowałem ledwie rok ale to był jeden z lepszych okresów w moim życiu. Nie mam pojęcia jak ludzie mogą czuć depresję z powodu braku pracy, a choć ciężko w to uwierzyć są tacy i jest ich nie mało. Moja ciocia straciła pracę i była na utrzymaniu majętnego partnera. Dostała depresji i myśli samobójczych dopóki... nie znalazła zatrudnienia w szpitalu gdzie
@hansschrodinger: Z urzędu dostałem.
Właśnie nie wiem jak to było, słyszałem że 2 staże mogą pociognac od PUP także też mnie to dziwi. Całkiem możliwe że za ostatni oni płacili na czym i tak wygrywali bo dostawałem niecałe 900 PLN a pracowałem tyle co teraz i robiłem to samo. Generalnie co Janusza biznesu to obchodzi, społeczeństwo wystarczająca mnie zgnoilo żebym nie miał siły się dopytywać a tym bardziej upominać i możliwe
@Nessiteras_rhombopteryx: od paru lat jeśli janusz bierze na staż z urzędu pracy to musi zatrudnić na umowe po tym stażu na określony okres, chyba rok czy pół minimum. Nie ma mowy o żadnym nast. stażu.

Sprawdź kto ci płacił na tych stażach. Dowiedz się, może urząd pracy zrobił cie nielegalnie w huia i można im teraz zrobić grube problemy :)

Nie musisz od razu robić dymów, zbierz info i do teczki.