Wpis z mikrobloga

haha tego jeszcze nie było xD może jak mu wyślę więcej zdjęć to będę mogła iść w cieniu jego blasku ! Boshe...żeby jeszcze był przystojny, to rozumiem a to ani dupy nie urywa, ani inteligencja nie grzeszy znając życie . Niektórzy Panowie maja wygórowane mniemanie o Sobie x:P


@julia-jula: Bardzo niechlujnie piszesz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Podsyłam coś, bo widzę, że nie kumasz również spacji:
StaryWedrowiec - > haha tego jeszcze nie było xD może jak mu wyślę więcej zdjęć to bę...

źródło: comment_1616510249vgUvBJOpdy4vUrleN6oy7l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ale wiesz zasadniczo, że nie stawia się spacji miedzy słowem, a znakiem interpunkcji? Dodatkowo wiesz, że nie stawia się kropki po wykrzykniku lub pytajniku? Ktoś tu inteligencja ewidentnie nie grzeszy, ale pytanie kto.
  • Odpowiedz
@julia-jula masakra, jezeli to nie bait i faktycznie jestes kobietą to po przeczytaniu tego w jaki sposob tutaj piszesz to nie chciałbym z Tobą muchy w kiblu ubić. Nie chodzi mi o to co mu odpisalas oraz czy masz na tym portalu randkowym zdjecie ktore Cie nie obrazuje w calosci a w rzeczywistosci warzysz 120kg. Ale Twoj poziom wypowiedzi oraz elokwencja sprawia, ze w sumie to dobrze ze mu tak napisalas,
  • Odpowiedz
wymienieniu paru zdań, i dopiero dalszej weryfikacji, a nie na wstępie dawaj #!$%@? zdjęcia, bo #!$%@? mnie wali w to czy jesteś zajebista z charakteru, ważne żebyś była dobra suka! Jestem bardzo atrakcyjna, aaaa nie oceniam przez pryzmat wyglądu, i zdarza mi się chodzić na r


@julia-jula: Nie oszukujmy się ;) Wygląd też jest istotny
  • Odpowiedz
No i to jest właśnie to:D jak facet jest nieśmiały, niepewny to się mówi "Nie ważne jak wyglądasz a to czy jesteś pewny siebie". Jak koleś jest pewny siebie to gadka, ze za pewny siebie jak na swój wyglad:D
  • Odpowiedz
@julia-jula: Od razu po reakcji widać żeś ulana. Może i masz 35 na jego miejsce ale 34 z nich pewnie chce Cię tylko raz puknąć a jeden przygarnie z desperacji ale i tak go nigdy nie będziesz w pełni chciała bo będzie słaby z aparycji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gdybyś faktycznie miała tylu chętnych, tylko takich konkretnych, nie byłabyś sama ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz