Wpis z mikrobloga

@julia-jula: najlepiej wrzucić screen bez kontekstu i pójść płakać w internecie. Spora szansa że albo masz zdjęcia z masą filtrow, dziwny kąt zdjecia lub zdjecia plecow, twarzy zaslonietej telefonem itd. ale samiec zły bo na apce randkowej chce wiedzieć jak ktoś wygląda, szczególnie że sama pewnie go wybrałaś do par ze względu na wygląd XD
  • Odpowiedz
@julia-jula: Wczoraj facet na ulicy po krótkiej rozmowie mówił, iloma punktami mu zaplusowałam, z początku mówiąc, że za niepodzielanie jego zainteresowań na razie mam zero xD niby żarcik, ale żenada w cholerę
  • Odpowiedz
@addendum: Faceci zachowują się jak rozkapryszone panny podczas okresu :P musisz pracować, ale nie byle gdzie , gotowac, robić to co on, to może łaskawie Cię zacznie adorować...
  • Odpowiedz
@julia-jula: Ale tak właściwie to z czym problem? Że na aplikacji randkowej facet chce się upewnić, że spełniasz jego wymagania co do wyglądu? Myślałem, że to na tym polega - oboje upewniacie się, że wzajemnie spełniacie swoje wymagania jeśli chodzi o wygląd i wtedy można kontynuować rozmowę, a jeśli nie spełniacie to zamiast marnować czas przechodzicie do jednego z 35 pozostałych kandydatów. Jeżeli nie jesteś brzydka i zakompleksiona to w czym
  • Odpowiedz
@pablooooo: W Tym problem, ze rozmowę zaczyna się od wymienieniu paru zdań, i dopiero dalszej weryfikacji, a nie na wstępie dawaj #!$%@? zdjęcia, bo #!$%@? mnie wali w to czy jesteś zajebista z charakteru, ważne żebyś była dobra suka! Jestem bardzo atrakcyjna, aaaa nie oceniam przez pryzmat wyglądu, i zdarza mi się chodzić na randki, z facetami z nie mojego poziomu, i się świetnie bawię....
Tu bardziej chodzi mi o brak
  • Odpowiedz
@julia-jula: No dobra, załóżmy że zaczęliście rozmowę od paru zdań i oboje z charakteru jesteście po prostu cudowni i najwspanialsi na świecie, że nawet tego nie potrafię opisać i przychodzi wymiana zdjęć - jemu coś w Tobie nie pasuje/Tobie w nim i koniec rozmowy. Nie prościej na początku to zweryfikować co trwa dosłownie parę sekund zamiast tracić czas na rozmowy, z których nic nie wyniknie?
  • Odpowiedz
@julia-jula znajomość na tinderze zaczyna się od oglądnięcia zdjęć. Nie chciał nudesow, chciał zobaczyć czy jest o co spermić. Jeśli przejmujesz się kulturą rozmowy, to sama mogłaś ją utrzymać i może Tarzan by się dostosował do Jane i się trochę ucywilizowal. Od razu zaczęłaś od jakiś własnych wniosków na temat tego co on sobie tam myśli. Mogłaś odpowiedzieć na 1000 różnych sposobów, a wybrałaś ten najgorszy.
  • Odpowiedz
@pablooooo: Bez obrazy to ja nie wiem z kim wy rozmawiacie...
świadczy to o niedojrzałości, po drugie mam zdjęcia 3 w tym wideo, jedno z pełna sylwetka ! Wiec ja nie wiem co on chce weryfikować xD
  • Odpowiedz