Wpis z mikrobloga

@julia-jula: Ja z nikim nie rozmawiam, swoją różową mam i uważam, że potencjalna osoba do związku powinna być dla obu stron atrakcyjna fizycznie bo sam charakter to nie wszystko - chyba, że szuka się kumpla kumpeli do pogadania i powysyłania memów. To, że nie patrzysz na wygląd i dla Ciebie nie jest ważne aby partner pociągał Cię z wyglądu nie znaczy, że inni mają tak samo ¯_(ツ)_/¯ inna sprawa, że od
  • Odpowiedz
@pablooooo: Dlatego, tez wstawiłam screena:P, ale większość Panów ma się za Robin Chu- jow, i bronią go;)
Ja tez nie mam, ale z jego toku rozumowania, można wnioskować, ze szuka modelki, żeby się chwalić, a takie zachowanie jest prostackie, i przedmiotowe.... tyle w temacie, ale jestem dla innych księżniczka, i to ja jestem ta zła
  • Odpowiedz
@julia-jula: Po prostu screen/wpis sugeruje, że problemem był sam fakt chęci zobaczenia kolejnych fotek, a nie wieśniacko/prostacki sposób wyrażenia tej chęci ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Skoro pokazywanie zdjęć to bycie małpa to mam do Ciebie pytanie i zgaduje ze odpowiedzi nie dostanę - czy masz zdjęcie jakieś w swoim profilu :)? Masz jakieś zdjęcia na FB ? I czy masz insta ;))) masz 35 którzy są tak zdesperowani ze „nie szukają modelek” co można odczytać „jestem szpetna a nie modelka i nawet na mnie znajda się jakieś stuleje”
  • Odpowiedz
@julia-jula: W sumie zalezy od sytuacji, bo jak jestes ulana, a zrobilas takie fotki, ze nie mozna ocenic to nic dziwnego, ze prosi o wiecej zdjec, faceci nie wrzucaja zdjec ze sztucznym szesciopakiem/ukrywajac bebech piwny, a kobiety na potege przeklamuja rzeczywistosc xD Jesli masz uczciwe fotki z kolei to typ jest dzbanem xD
  • Odpowiedz
@julia-jula: Jak masz uczciwe fotki to spoko, ale ja sam sie raz tak nacialem, ladne fotki, przewaznie twarzy, wyglada szczuplo, przychodze na randke a tam size XL, smutne to, bo stracilem czas i czulem sie oszukany i juz nie krzystam z takich portali
  • Odpowiedz