Wpis z mikrobloga

@jarcys1990: Ale kupowałeś z Aliexpressu z Chin czy z magazynów z UE ewentualnie z innych sklepów z opcją PriorytyLine ?

Co do płatności , musisz im wysłać bankowe potwierdzenie przelewu oraz skiny z płatności w aliexpresie. W końcu Vat nalicza się od płatności, jeśli dasz wiarygodne dane to pójdzie
@jarcys1990: No to człowieku dziwić się nie możesz, to było pewne że zatrzymają, pierdoły idą bez,.ale taka elektronika to w WER jest stopowana z automatu. Robią ci zdjęcie i pytają co jest w środku, choć doskonale wiedzą bo ją rozcinają.

a nie było wyboru magazynów z UE ?
ale taka elektronika to w WER jest stopowana z automatu

choć doskonale wiedzą bo ją rozcinają.


@lol_ek: ohoo, widzę że wiedz z forum rubzakupyzkaryną.pl czy z innej świetnej grupki eksperckiej na fb?
@Andczej: Że co nie robią zdjęcia i nie rozpruwają potem paczki ? To chyba ty jesteś bzdura, ja z nimi nawet spór o to miałem, bo tak mi opakowanie rozpruli że folie ochronną popsuli i zawartość się uszkodziła.
Mam chyba nawet gdzieś zdjęcia. Więc jak nie wiesz to nie stękaj
@lol_ek: wyjaśnię ci bo widzę, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem

Twierdzisz, że każda elektronika jest zatrzymywana, co jest bzdurą i potem nawet OP (@jarcys1990) ci zaznacza, że nie masz racji.
Twierdzisz też, że każda przesyłka jest otwierana, co jest bzdurą i nikogo nie interesuje, że jakaś jedna twoja przesyłka była otwierana. I to jest właśnie twój dowód anegdotyczny (bo ty tak miałeś to znaczy że zawsze i wszędzie tak
@Andczej: Nie nie twierdze że tak jest za każdym razem, ale często tak bywa gdy kupujesz słuchawki i idzie to noalną pocztą Ali Standard. Tak twierdze bo mam doświadczenie zakupu nie jednefo "anegdotycznego" tylko (jeśli chodzi otelefony) trzech razy. I nie jest to wyłącznie moje do#wiadczenie jak pewnie wiesz...
No i na tym bym zakończył tą rozmowę, bo ty wiesz swoje ja mam mam doświadczenie i chyba niewiele w tym temacie
Nie nie twierdze że tak jest za każdym razem


@lol_ek: przecież powyżej napisałeś "choć doskonale wiedzą bo ją rozcinają." nie zaznaczyłeś że to dotyczy tylko wyjątkowych sytuacji tylko poddajesz w domyśle, że zawsze.

Mimo wszystko otwieranie przesyłek jest rzadkie i mam gdzieś opinie twoje i innych twoich znajomych z wiedzą pokroju rubzakupyzkaryno.pl