Wpis z mikrobloga

#wot Po wbiciu E 50 przypomniałem sobie dlaczego tak często przyszło mi odbijać się od tej gry. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek który pozostawił w tej grze system progresji z czasów bety jak nie alphy zamiast go zreformować powinien gnić w gamingowym pierdlu do końca swoich nędznych dni. To chyba jedyna tak popularna gra w której za przejście na ,,wyższy poziom" jesteśmy karani. XD Przykład tego mojego E 50, dopóki nie odblokuje gąsek za 20 tys. expa (dla takiego pomidora jak ja kwestia 40 bitew około) jestem skazany na grę działem które było topowym... na 2 tierach niżej, oczywiście można zamontować topa z tieru niżej ale dopiero po wbiciu gąsek... co to za gra gdzie po teoretycznym progresie zamiast czuć nową siłę i potęgę to zaczynamy żałować, że do tego doszło i de facto zaliczamy regres? XD Dlaczego człowiek musi się #!$%@? męczyć kilkadziesiąt bitew paździerzem by zacząć odczuwać że zmiana pojazdu na tier wyżej cokolwiek dała na plus? XD Wartości wolnego expa oczywiście są śmiesznie niskie i jak nie jest to gra w którą grasz na co dzień to się prędzej #!$%@? niż zbierzesz na ten moduł expiąc jeszcze sam pojazd. Wam wszystkim którzy grają w to więcej ode mnie życzę jak najlepiej i byście nie byli losowani z tym stockiem moim śmiesznym co ledwo przebija, a jak już to zrobi to połaskocze za śmieszne 135 hp średnio, nie dość że ja mam #!$%@?ą grę to jeszcze drużyna przez to cierpi bo losowany na topie nie mogę praktycznie nic zrobić tierom mi równym, a o X nie wspominając nawet. Ahhh Wargaming, jak ja cię #!$%@? nienawidzę, ciesz się że jesteś monopolistą co do zręcznościowych grach o czołgach, bo WT to bardziej już symulator.
  • 23
@Merdarion_PL:
grałem w to 10 lat temu ale pamiętam, że najlepiej grało się średnimi tierami które zarabiały na wyższe
szczególnie gdy tak jak piszesz, czołg był świeżo kupiony ze stockowym wyposażeniem

tylko te 20k expa musisz zdobyć na tym E50? ja bym się nie peerdolił tylko wydał z 20zł, 30zł aby to jakoś przyśpieszyć goldem
@incydent_kakaowy: wymagane jest 20k, mam już 6k. Potem już z dzialem z Pantery II da się cokolwiek zrobić... Pieniądze można teoretycznie wydać, ale wzbraniam się od tego bo ten system jest tak zepsuty by właśnie kaska leciała do Mińska od niedzielnych graczy jak ja... chyba będę po prostu zbijać gwiazdki, bo Wot to na szczęście dla mnie gra w którą pykam sobie jak nie mogę grać w trochę bardziej angażujące tytuły
@pavlo0: kiedyś to wyposażenie jeszcze tanie było, teraz wydawać 600k niezbyt mi się widzi, zwłaszcza że mi brakuje do niego 300k, a jeszcze bardziej boli że potem sprzedać je trzeba z zajebistą stratą bo są lepsze na ten pojazd. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Brakuje w tej grze sprawiedliwego progresu. Zawsze się zastanawiałem skąd w tej grze chyba największa toksyczność w branży chyba, ale teraz widzę, że jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Merdarion_PL: kupony się grindowalo z misji dziennych w ogromnych ilościach, ja uzbierałem coś koło 100 sztuk. A golda warto mieć, chociaż ten tysiak żeby bez stresu i strat kredytów wychodzić przy modułach.
@Merdarion_PL: Po co grindujesz wysokie tiery i to na dodatek jeszcze E50 jak w ogóle nie masz do tego zasobów. Zrobisz top działo to będziesz narzekać, że nic nie przebijasz, a na gold pestki cię nie stać, skoro nawet nie masz na kupno ostryg za 600k. Zejdź lepiej na niższe tiery, tam też jest bardzo dużo fajnych czołgów do pogrania na luzie, bo na wysokich szybko zbankrutujesz i będziesz przez to
@romek898: na Panterze II nie miałem żadnych problemów z przebijaniem mimo grania na full zwykłej ammo, nawet X ;d A E 50M chciałem pograć bo bardzo podoba mi się ten czołg i z wyglądu i z faktu, że dla mnie jest fajnym rozwinięciem historycznych medów niemieckich, o wiele bardziej podobnym niż faktyczne konstrukcje powojenne jak leopard. Gram w tę grę 100% for fun, w bitwie nigdy się nie #!$%@?łem o ile