Wpis z mikrobloga

#wot Po wbiciu E 50 przypomniałem sobie dlaczego tak często przyszło mi odbijać się od tej gry. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Człowiek który pozostawił w tej grze system progresji z czasów bety jak nie alphy zamiast go zreformować powinien gnić w gamingowym pierdlu do końca swoich nędznych dni. To chyba jedyna tak popularna gra w której za przejście na ,,wyższy poziom" jesteśmy karani. XD Przykład tego mojego E 50, dopóki nie odblokuje gąsek za 20 tys. expa (dla takiego pomidora jak ja kwestia 40 bitew około) jestem skazany na grę działem które było topowym... na 2 tierach niżej, oczywiście można zamontować topa z tieru niżej ale dopiero po wbiciu gąsek... co to za gra gdzie po teoretycznym progresie zamiast czuć nową siłę i potęgę to zaczynamy żałować, że do tego doszło i de facto zaliczamy regres? XD Dlaczego człowiek musi się k---a męczyć kilkadziesiąt bitew paździerzem by zacząć odczuwać że zmiana pojazdu na tier wyżej cokolwiek dała na plus? XD Wartości wolnego expa oczywiście są śmiesznie niskie i jak nie jest to gra w którą grasz na co dzień to się prędzej zajebiesz niż zbierzesz na ten moduł expiąc jeszcze sam pojazd. Wam wszystkim którzy grają w to więcej ode mnie życzę jak najlepiej i byście nie byli losowani z tym stockiem moim śmiesznym co ledwo przebija, a jak już to zrobi to połaskocze za śmieszne 135 hp średnio, nie dość że ja mam s---------ą grę to jeszcze drużyna przez to cierpi bo losowany na topie nie mogę praktycznie nic zrobić tierom mi równym, a o X nie wspominając nawet. Ahhh Wargaming, jak ja cię k---a nienawidzę, ciesz się że jesteś monopolistą co do zręcznościowych grach o czołgach, bo WT to bardziej już symulator.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fakt że progres nagle idzie o wiele wolniej


@Merdarion_PL: W takim razie wykorzystaj fakt, że obecnie w wocie są bardzo często promocje i wydarzenia na expa, dzięki czemu grind to przyjemność porównując to tego co było kilka lat temu. Np. korzystając z loota z twitch prime, gdzie dostajesz 1 dzień premki i x5 expa za 20 zwycięskich bitew, oraz z rezerw na zwykłego i free expa, grind całego czołgu to
  • Odpowiedz