Wpis z mikrobloga

Siema jutuberzy, dziś piszę konkretnie do ciebie #theunboxall ale i na innych przyjdzie pora ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miłej lektury

Chyba otoczyłeś się YESMENAMI. Przez wszystkie realcasty które zrobiłeś wychodzi jedynie obraz, że tych których nie lubisz lub nie podoba ci się ich twórczość po prostu ciśniesz. Ładnie wypunktował cię Naruciak i wyszło że jesteś jak chorągiewka, zadajesz pytania z tezą lub pod konkretną tezę. Robisz dokładnie to czego oczekuje od ciebie widownia, a nie to na kogo się kreujesz.

No ale po kolei. W pierwszych odcinkach mówiłeś że zajebiście się cieszysz, że odkryłeś niszę na YT i nie ma jeszcze podcastu o dramach YT. Obecnie od chyba 2 odcinków mówisz, że nie było twoją intencją robić podcastu o dramach i nie o tym ma być ten podcast xD

1) Kruszwil. Oj jaki kamerzysta jest zły, no Wawrzyniak to zło. No manipulował tobą prawda? Tak tak, ale zły Wawrzyniak jest. Ale teraz nagrywasz sobie z karolinką tak? No fajnie fajnie, ale Wawrzyniak to powinien odejść z YT nie? No fajnie że wpadłeś Mareczku.

2) Yoshi - twój ziomek, nie znam typa więc ciężko mi się wypowiedzieć czy miał jakieś dramy czy coś. Ogólnie lizanie sobie jajek.

3)Mandzio - Ale wawrzyniak jest gównem nie? No w sumie nagrywaliśmy z nim jak był hype na niego i było od dawien wiadomo że #!$%@?ł dzieciaki na setki tysiecy złotych. No ale kto tego nie robił co nie Mandzio? YTborniak złośliwy, scamy na reflinki, ytmafia? Sebastian Barycza? A nie znam nie znam. Ale Wawrzyniak to gówno nie?

4)Nitro,Zdupy - nic ciekawego

5) Dis - #!$%@?ć disa, czemu dis się nie śmiejesz? Czemu nie masz dystansu do siebie? JD. "No taki jestem, choleryk czasami powinienem z zimną głową" To czemu taki jesteś co? Czemu nie masz dystansu do siebie...

6)Tromba - No umowy cię obowiązują rozumiem, a z marcysią się fajnie mieszka? A umowy rozumiem. Ale YT z ekipą to #!$%@?.

7) Michu - No tutaj to status wylizana to za mało powiedziane xD Michu ale ty jesteś zajebisty, narzędzia sprzedajesz, znasz się na tym, masz najszybsze auto na YT. No a to auto byś prześcignął? A to byś prześcignął, w ogóle zobacz jaka beka kupił sobie takie auto a mógł dołożyć 100k i kupić coś lepszego. A to auto też prześcigniesz nie? A Kotarskiego ferrari? A nie no wiadomo bo to by musiały być jakieś warunki odpowiednie ale pewnie byś dał radę lizu lizu. Masz sieć warsztatów WOW. A jeden warsztat rozumiem? A i wasi technicy szkolą w innych warsztatach (pomimo że ma JEDEN) xD no tutaj to myślałem że wejdziesz pod stół i zrobisz mu dobrze. Zero dosłownie zero "negatywnych" pytań

8) Gimper- No tu w sumie ciekawe oprócz końcówki czyli TzG to cringe "ale czemu" No bo cringe i tyle xD

9) Wojtek - nic ciekawego

10) Naruciak - Tutaj opisywać nie będę. Polecam każdemu po prostu obejrzeć bo tu zwyczajnie zostałeś wyjaśniony pierwszy raz. Dosłownie pierwszy raz ktoś ci się postawił i wytknął to o czym pisałem w wstępie.

11) Linkiewicz - nudy

12)Gola - To jedyny wywiad który wyłączyłem bo po kilku minutach dostaję coś takiego. "No drodzy widzowie tutaj trzeba pochwalić Wojtka bo sam się do mnie zgłosił na wywiad więc szacuneczek dla ciebie, zostawcie łapki w górę szanujcicie go". CHŁOPIE ON PROMOWAŁ FAME MMA PRZED GALĄ A TY MU ROBISZ LASĘ ŻE SZACUNECZEK ŻE ZGŁOSIŁ SIĘ SAM XD Po tym wyłączyłem bo stwierdziłem że nie ma sensu.

13) Błoński Vs Dubiel - Tutaj połączę odcinki bo widać dokładnie to o czym pisałem. Z Kacprem rozmowa pokroju "czemu jesteś #!$%@?" z dubielem "czemu błoński to #!$%@?, a w sumie marcinek to ja cię szanuje i twoją małżonkę też" no iks #!$%@? DE

14)Friz - szkoda strzępić ryja.

I jeszcze to podkreślanie. "No bo widzowie mogą nie wiedzieć więc przypomnę" nie mija 10 minut "To ja przypomnę bo my się znamy a widzowie mogą nie wiedzieć" I traktowanie widza jak upośledzonego.

Z plusów to że robisz timestapy. Każdy twórca to powinien.


No i prośba do mireczków jak by się przypadkiem odniósł gdzieś do tego co pisze to niech ktoś zawoła ;)

#friz #youtube #polskiyoutube #gimper #ekipa
CreativePL - Siema jutuberzy, dziś piszę konkretnie do ciebie #theunboxall ale i na i...

źródło: comment_16164335615gzpUjYYCthGl5mNOd5N7o.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Dobuch: Aha. I to jest kompromitujące? Przecież wyjaśnił w jakiej sferze ma poglądy lewackie a w jakiej konserwatywne. Gospodarczo prawo, obyczajowo lewo. Czyli liberał.
  • Odpowiedz
@CreativePL: Już mi się nie chce wracać do tego podcastu bo się męczyłem oglądając go, ale sam sobie zaprzeczał, ma #!$%@? ego i uważa że ma zawsze rację itd. Także nie brałbym go jako argumentu
  • Odpowiedz
@CreativePL: W końcuuu! Gość strzela se w kolano. Tylko jeden film był odpalony u mnie (z trombom) aleee- typ tak liże dupsko w tym podcascie... Wiadomo miło docenić kumpla, że biznes mu się kręci, ale #!$%@? bez przesady, bo to wypada już potem w #!$%@? żałośnie i jego pozycja automatycznie leci w głęboki dół. Buja sie jak rezus, że niby jaki to wyluzowany, a wychodzi zupełnie w drugą strone. Zamiast być
  • Odpowiedz
  • 3
@marcinjasiu tak oglądam. Powiem więcej jutub mnie fascynuje od strony zapleczowowej. A jeżeli uważasz że wpis z konstruktywna krytyka to ich promowanie no to cóż... Niedługo pojawi się więcej wpisow. Bo wykop to jedyna platforma na której mogę dotrzeć do twórców. Bo wiem że przeglądają.
  • Odpowiedz
@CreativePL: oczywiście że, mówienie o kimś to jego promowanie, z nikąd nie wzięło się powiedzenie "nie ważne jak o tobie mówią ważne że mówią". Cała kultura związana z mediami społecznościowymi to jedno wielkie bagno dlatego omijam.
  • Odpowiedz
@marcinjasiu: też mnie zaciekawiło to pod względem typu- jak ten biznes wygląda od kuchni XD A tak wgl to po co w takim razie udzielasz sie w temacie, który uważasz za szit? Po co nabijasz więcej komentarzy pod wpisem o jakichś gupich jutjuberach? ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo jedno albo drugie
  • Odpowiedz