Wpis z mikrobloga

czy mi sie zdaje czy Kanal Sportowy troche odszedl do lamusa?
Hejt Parki od nowego roku to jakas totalna zenada, ani jednego jeszcze w calosci mi sie nie chcialo ogladac.
Dzisaj w Misji Futbol gosciami byli prezesi stacji telewizyjnych xDDD
Programy w Kanale Sportowym wieja nuda, zero swiezosci.
Borek to poza promowaniem swoich gal na kanale to robi jedno wielkie NIC.

WESZLOTV>KANALSPORTOWY
mam nadzieje ze podczas EURO programy roastujace naszych pilkarzy beda sie odbywac normalnie jak na mundialu. A nie slodko-pierdzace wysrywy mejwenow na kanalesportowym.
#kanalsportowy
#pilkanozna
  • 7
@Spurs: z tym Borkiem to bym nie przesadzał. Jest w Misji futbol tak jak i Smokowski ma magazyn o Bundeslidze i wypromował magazyn Octagon i sprowadził też program Wielkie walki Pindery trochę jednak tego jest
@Spurs: Tam wiele rzeczy poszło w złą stronę:

Ego Matiego Borka wyleciało w kosmos jeszcze bardziej - ja mam wrażenie, że on jest gościem we własnym programie, sam wygłasza opinie tak, jakby ktoś go pytał, a mnie bardziej interesuje opinia kogoś, kto się na temacie zna, a nie oklepane slogany.

Styl Pola mi się od początku nie podobał, no ale taki jest i nie zauważyłem, żeby jakoś się zmienił, więc nie
@Spurs: "Hejt Parki od nowego roku to jakas totalna zenada, ani jednego jeszcze w calosci mi sie nie chcialo ogladac."

bo hejt parki powinien prowadzic tylko i wylacznie stanowski, reszta to za cieple kluchy na taki temat
A co do Hejtparków to wina samych widzów - zamiast faktycznie robić hejt, zaczęli lizać po jajkach gości i prowadzących, więc zmienili konwencję, bo taka się bardziej opłaca


@bodziodestruktor: bo jak ktos robił hejt to się mejweni wielcy obrażali więc zaczely sie pojawiac lizodupy
@Chehu przecież od początku mówili, ze to umowna nazwa, a nie doslowna... Juz chyba wiem kto dzwoni i mówi "noooo Yyyyy nazwa hejt park to musi być hejt hehe"
Juz chyba wiem kto dzwoni i mówi "noooo Yyyyy nazwa hejt park to musi być hejt hehe"


@wicked93: mam nadzieje ze nie za każdym razem tak szybko wyciągasz wnioski. Trochę schłódź głowę