Wpis z mikrobloga

@JorgNovartis: Tak mocno subiektywnie, gdyby mnie tam kiedyś zrzucili.
Obóz na bagnie to ćpuny, wszystko tam może cię zabić i żyjesz na jakimś śmierdzącym zadupiu.
Nowy obóz, jakbyś nie został kurierem magów, to raczej bieda, chyba że lubisz być okradany przez szkodników i okazjonalnie obskakiwać #!$%@?.
Stary obóz wydaje się zorganizowany, panują tam zasady, straż pilnuje domów mieszkańców obozu, no to wszystko daje poczucie bezpieczeństwa, no i do tego wysokie
  • Odpowiedz
@JorgNovartis: według mnie nowy bo sekciarze to chore #!$%@? a stary obóz jest dość restrykcyjny, nowy obóz to coś pomiędzy, czuć te wolność i jedni się trzymają Laresa a najemnicy Lee. No i oczywiście łatwy dostęp do bagiennego ziela i karczma
  • Odpowiedz
@Aroneu: Z kumplem podobną rozkminę mieliśmy xd

Obóz na bagnie niby spoko (w porównaniu do alternatyw) ale weź mieszkaj w takiej wilgoci.

@szczuro187: Dostęp do bagiennego ziela łatwy był w każdym obozie. Każdy obóz miał oddelegowanego
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: ta, pomijając wszystko co chce cię zabić, to jeszcze komary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Starym Obozie w najgorszym razie związki zawodowe kopaczy i legancka robota w kopalni ( ͡° ͜ʖ ͡°) A kiedyś może robota cienia!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@JorgNovartis: gdybym miał wybierać osobiście jako nowy skazaniec to najbliżej mi do obozu na bagnie. Najmniejsze ryzyko obskoczenia #!$%@?, nikt Ci nie każe dymać w kopalni całe dnie jak robak. Żyjesz sobie na #!$%@?, za dnia uprawiasz ziele a po robocie blancik-to jest życie xD Jedyne do czego można się #!$%@?ć to warunki mieszkalne i przymus świrowania pawiania modląc się do jakiegoś bożka
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: zmienione są nieco umiejętności, dodano nowe źródła uzyskiwania dochodu. Np w oryginale kowalstwo było op. Obecnie dzieki zwiekszeniu dropa ze zwierzat, opłaca sie rowniez polowac. Można wydobywać surowce do przerobienia w kuźni lub na handel. Zlikwidowano glitch z dublowaniem ekwipunku przy ognisku. A kowal i tak wykuje dla Ciebie bron (dodano możliwosc zamowienia wykucia broni). Oczywiście wykucie własnoreczne jest tansze i mozna wykuc lepszy oreż, ale na początku mozna
  • Odpowiedz