Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy jak będę jadła 800-1000 kcal dziennie (zapotrzebowanie to ok 2000 kcal), do tego codziennie 4-5 godzin na rowerze to schudne faktycznie 3 kg w tydzień? Akurat tak wyliczyłam, bo od jutra do 9 kwietnia kwarantanna więc i tak nie chodzę do pracy, więc będę mieć dużo czasu. Mam do zrzutu ok 10 kg (obecnie 64-165 cm♀️), więc w 3 tygodnie mogłabym zrzucić 9 kg. Biorąc pod uwagę to że w godzinę na rowerze chudnie się ok 400 kcal, a żeby stracić 1 kg trzeba spalić 7000 kcal. Oczywiście jadłabym zdrowo, dużo białka,warzyw itd żeby nie być glodnym #odchudzanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60579fad2f2b84000aacc66e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

CoJaPatrze: życzę powodzenia w funkcjonowaniu przy 800 kcal i 5 godzinnym, codziennym, wysiłku fizycznym na rowerze,
nie wytrzymasz 3 dni to po pierwsze, po drugie przy takiej diecie gwarantuję powrót do pierwotnej wagi - albo nawet wyższej - w przeciągu
miesiąca po zakończeniu tej głupiej diety

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mam kumpla który podobnie zrobił. Jadł ok 1000 kcal i trenował co dzien jeden z 3 ciężkich treningów na zwift, takich gdzie pot się leje strumieniami, tętno jest mega wysokie i pali się mnóstwo kcal. Schudl bardzo dużo bardzo szybko a potem to trzymał. Moc ma nieziemska teraz, kondycję naprawdę godna pozazdroszczenia. Ale zdrowe to nie jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Kilo tłuszczu to 7k kcal, dzienne zapotrzebowanie załóżmy 2k kcal, spożywasz 7k kcal tygodniowo. żeby stracić 3 kg na tydzień musiałabyś spalić 2k kcal dziennie przy twoim założeniu kalorycznym. Do zrobienia ale bardzo ciężko. Jakieś 2h biegania dziennie plus gimnastyka, ewentualnie że 2h jazdy na rowerze w szybkim tempie by odciążyć niektóre grupy mięśniowe.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Głupi pomysł, nie rób tego. Nie chce mi się tłumaczyć, bo temat był poruszany wiele razy ale tym sposobem ani długotrwale nie zmniejszysz wagi a zapewne też odbije się to na twoim zdrowiu. Jedyny przypadek kiedy coś takiego ma sens to gdy teraz ważysz znacznie ponad 100kg albo masz jakąś okazję, 1 dzień, na który chcesz wyglądać dobrze, np. swoje wesele i jesteś to skłonna zrobić nawet kosztem zdrowia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Twój organizm zacznie bawić się w kanibala po kilku dniach kiedy uzna, że tłuszcz to za mało na jego apetyt. Zjarasz mięśnie, trochę tłuszczu i przy okazji będziesz funkcjonować jak wrak, zakładając że wytrzymasz dłuższy okres czasu tak praktykując. Ostatecznie będziesz chudotłusta, skrzywdzisz się.
  • Odpowiedz
RudaMaciora: Czekają cie zaburzenia hormonalne ktore moga prowadzic do nieplodnosci. Też sie tak odchudzalam i bardzo żałuję. Okres zgubiłam na ponad pol roku, popalilam miesnie, bylam cala napuchnieta, brzuch wzdety zalany woda, cialo stracilo jedrnosc. Zaczela sie bezsenosc. Mysli depresyjne. Czulam sie jak w jakimś snie. Nie chcialo mi sie zyc. Dziewczyno jedzenie to podstawa ja to teraz juz wiem ale wątpię ze mi uwierzysz. Pisze ci to z dobrego serca.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ez... jak ćwiczyłem pod triathlon codziennie pływałem jeździłem na rowerze i biegałem (rano środek dnia i wieczór) jadłem 800-1300kcal samych nie przetworzonych rzeczy i cyk w miesiąc -15kg równo od 1 czerwca do 1 lipca powodzonka! A i bierz jakiś kompleks witamin do tego i się wysypiaj
  • Odpowiedz
@adversarius: Praktycznie wszystko po równo białka może 10% więcej nic reszty (węgle tłuszcze) i serio się dobrxe czułem wszystko w normie miałem, nawet badania krwi miałem ale no po starcie zrobiłem sobie ucztę która przerodziła się w brak treningów i codzienne pizze burgery itp aby „opijać zwycięstwo” i #!$%@? wszytko strzelił straciłem motywacje i tak już 3 rok lecę XD
  • Odpowiedz