Wpis z mikrobloga

@dejmikoc: ja typ co w nic nie gra bo gry mnie nudzą, ale słyszałem że Animal crossing takie zajebiste kupiłem switcha lite(lepiej dorzucić do normalnego jak masz tv i z kim grać), no i... Miesiąc przeleżał, próbowałem też dragon Ball xenoverse też mnie nudziło xd no i kupiłem Hades i pierwszego dnia ok 22 wspolokator do mnie "ej Ty nie idziesz jutro do pracy?", tak więc polecam xd
@dejmikoc: Myślę, że wszystko zależy od tego jak planujesz korzystać z tej konsoli. Ja swoją kupiłem głównie aby mieć jakąś rozrywkę poza domem (podróż, codzienna trasa poza domem itp.) oraz okazjonalnie w domu. Do takiego zastosowania nadaje się idealnie i jestem zadowolony. Z gier jak na razie ograne Stardew Valley i Ori a obecnie na zmianę Zelda i Fire Emblem.
@dejmikoc: mam od dowch tygodni i jestem mega zadowolony. Diablo 3 i Darkest Dungeon z doskoku, bo nie wymaga jakiegos sledzenia fabuły. W sam raz by pyknąć tak 20 minut. Myslalem, ze bede gral tylko jako handheld, bo PC na codzien, ale od tygodnia bez przerwy lupie w Pokemon Sword i nie moge sie oderwac. W kolejce Fire Emblem do ogrania. Pierwsza konsola w zyciu.
Powiem z mojej perspektywy :) zatwardziały pecetowiec, kupiłem kiedyś specjalnie ps3 na premierę GTA V, pograłem paręnaście minut. Potem młodemu ps4, też nie dałem rady się przełamać :/
Na PC w ciągu ostatnich kilku lat pograłem max kilkadziesiąt godzin.
W Switch'u jestem zakochany. W ponsf dwa msc mam naklepane 100h :) najlepsze w tym wszystkim jest to - klik i gram. TV nawet mi się nie chce odpalać. Polecam :)