Wpis z mikrobloga

@paranoid18: Typ camperem zaparkował pod belwederem. Nowy poziom turystyki. Kononowicz powinien dzierżawić miejsce pod namioty na podwórku, chętne dzbany by się znalazły.
  • Odpowiedz
@adik75: Pamietam go z jego poprzedniego kanalu. Pasowalby jak ulal do tego towarzystwa. Sciaga na posesje stare auta, przyczepy kempingowe i inny zlom, dom wyglada jak mieszkanie Losiow. Wierzy we wszystkie mozliwe brednie i teorie spiskowe
  • Odpowiedz
@adik75: Kumplem Pawla, ale tez Eli Milionerki. Sluchalem wczoraj jej lajta. Gadala o jakichs bredniach, typu szczesliwe liczby, znaki zodiaku, dlaczego trzeba uwaznie obserwowac tablice rej mijajacych nas na ulicy samochodow itp. W pewnym momencie, ktos napisal na czacie o powiklaniach, jakie ma po szczepionce na covid. Wtedy odpalil sie Pawelek, a takze Ela. Tajemnica, jak taka spokojna , mila Pani moze byc zona takiego debila zostala rozwiazana. Ona jest prawie
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Raz chwilę ją słuchałem razem z nim i tu nawet napisałem, że przecież ona jest tak samo pirdolnięta jak on. Czytałem na tagu o jej "ezoterycznych" odlotach. Pasują na bohaterów, powinni zabrać ćpuna i z nim razem zamieszkać bo ślina prawdopodobnie ciągle im cieknie na myśl o tym, żeby się do niego spróbować w końcu przytulić. Wiadomo po co i dlaczego.
Kibicowałbym, tak jak kibicowałem mimo braku podstaw na wiarę
  • Odpowiedz