Wpis z mikrobloga

ALERT! - Wysłuchajcie, proszę..

wykopki, rewolucje - czyli obalenie "rządu" w jakimś stopniu w Polsce będzie niestety opłakane krwią, czy z prawa czy z lewa To będzie długi post i przeczytajcie go z rozwagą. Proszę o oceny bezpośrednio i z krytyką merytoryczną, najlepiej f2f. Zaczynamy. Kochani moim Rodacy, To Moje Expose BT56 :d. Na pierwszy ogień leci lewa strona: .

Polska Lewica [po #!$%@?, czemu takie kompleksy?, "czcieba byc twaridm ne mękym xd], co do swojej idei wolności jednostki w istocie bardzo zakorzeniona w kole "truizmu" z grubsza wziętych praw radykalnych feministek [raczej nie, matriarchat, bo postulatów na tym etapie dyskursu nie ma, ale jak wiadomo, dasz palec, ujebią cała dłoń, więc kto wie? mniejsza..] , czytaj "postulat wszystkich Polek" wypchnęły [za pomocą lewicowego PIS] , sprawę aborcji do tematu PUBLICZNEGO od października u.r [wraz z wyrokiem TK] tzn., że w randomowym domu takiej 12 - 17 latki najpewniej pojawił się ten temat - i ich odniesienie. Jak wiadomo, przyszło nam żyć w takich czasach, gdzie dziewczynki są karmione frazesami, o tym, że one mają prawo do wyboru, mają prawo do decydowaniu, zaraz nie wiem w kodeksie prawnym zrobimy im uprzywilejowany dzienniczek pomyłek "aa bo była kobietą", zresztą, samice podjudzają, a samce ślepo w to idą, bo jak nie inaczej ;). Więcej, słowo o agresji kobiet. Słuchajcie, wulgaryzmy to jest bolączka dzisiejszej Polskiej młodzieży wśród dziewczyn, nie mówię, że same odezwanie się wulgarnie jest czystym złem, ale serio jest słabło jak same kłótnia na tym tylko i wyłącznie POLEGA i zaczyna się od "#!$%@? i leci bluzgami łazikiem do Marsa i z powrotem" - Tak, nie da się tego zatuszować. Kochani, na to niestety.. mają wpływ używki,. wiecie jakie, więc ogarniajmy swoje dziewczyny, aby z piorunkiem nie robiły trzody. Zresztą, lewica taka niestety jest bunt do wszystkich i do wszystkiego jest od małego i do małego, zwłaszcza w sposób ukryty anarchiści mają mleko pod nosem, gdy rządy socjal-demokratów ciągle ich "ruchają" i im mało np. we Francji to widzie tylko i wyłacznie stowarzyszenia podpięte pod "studenckie frakcje union "UNEF" i manifestacje w tle. No nie mówcie mi już tam, że Makłon jest gołszy od Łapen bo w to nie uwierzajta, #!$%@?ąc od ich czostkowych wyborów na bagiete żabojatów [ej, bądźmy #!$%@? poważni. Kogo to interesuje, oprócz mnie xd]. Ehh...syf, syfem nigdy lewicy nie udało się stworzyć utopijnego pańśtwa z tych postulatów #!$%@? o zbiorczej mitomani spłycanych do "prawa człowieka i tym podobnych głupotach". Holandia? Wskaźniki demografii, prawie najgorsze w EU..kraje "zachodnie" nie, lepiej w kwestii zaburzenia psychiczne i behawioralne spowodowane używaniem substancji psychoaktywnych w latach 2012-2016 (liczba pacjentów na 100 000 mieszkańców) - Szwecja i Niemcy na czele [screen]. To jednak cio się dzieje skarbyy..przecio lgbt jest tak nagabywane prawie, żeo powiemy..codziennie ktoś z Was skarbeuszki ma chęci się #!$%@?. Ehh, to tylko pozory psiego błagania, bo ich [naszym[ zdaniem Ultra-konserwatywnym sporzjenie szczere ma do takich ufoldków najmniej "pierwszego ruchu".. ohh złoty strzał, ohh daj więcej, ohhh poraz 69 chłopak/dziefczyna w bunkierze mnie zdradziła - ojej Ż-E-N-A-D-A. Nącpana hipterska hołota, Tak, jak Kibole. Tylko mniej napakowani, mniej zdyscypliowani i mniej śmierdzący. Tak was ogól widzi. Wstydzi się was kraj. Bez odbioru. Uśnij. Lewa nie wstanie. Jak po podziale, waszeg ulubionego kawałka KULTU, frajerzy.

2. Prawa strona "konserwy" i mokre marzenia o "tradycyjnym porządku"

Jak, ktoś mnie śledził czy prześledził czy obciągnął xd - to wie, że jestem bardziej prawicowy niż lewicowy. Roztrząsam bardziej teraz logikę prawaków, aby z nich w obecnym stanie zrobić marmoladę, bo co #!$%@?ą po niektórzy na to zasługują. Nie chce, być odebrany co sra we własne gnaizdo, lecz #!$%@?, bo nikt mnie prawie nie zna i mogę nie mówić co ślina na język przyniesie. PRAWICA w PL = PODZIAŁY "peta i garbatej mrówki" - żałość ściska we własnym sosie trzyma wilka, a wilk słaby w sosie żre owady, a iż owadów kilka, to dziabnęły tego "wilka" - proste, proste..;]. Ehh..sami już się #!$%@?ą czy nie ruski i nie krety tam som. Jakby, #!$%@? was komary pocięły, se robicie pod górkę. Angażujcie się i proste..tak dalej bez nadęcia lecz, konserwy w main-stream anty-maseczkowe #!$%@? w #!$%@? obywatelom pomylone, bo na WP - NIEDZILESK do PIACHU ,ale juz segment z protestem w tle konotacje ANTY-COVID to już jak to?!..Dziwny ten intetrnet - raz za, drugi przeciw, bo ALE. #!$%@?ć to ale. Po drugie konserwy w PL nie ma. Bunt przeciw obostrzeniom nazywacie powrotem do korzeni? Sero..#!$%@?ło. Korzenie są nasze slavic pogańskie, a Chrzest Polski się miał dobrze, lecz jak to było przed? to może pielęgnujmy, bo zastaliśmy tylko Polskę chrześcijańską, a nie widzimy żadnej historii po za tym. teraźniejszość...jak na Nas wpłynie, a tak iż się sprzedajemy. PIS żeglarzem, sterem i okrętem wydmuszki nacjo czy konserwatystów tam odnajdują swój pierdystan [kilometłowka ;P] odnalazły, oby nie za długo. Co mnie boli TERAZ w konserwach, jak za życia, wiary i poglądów jestem ZA NIMI. TO, ŻYCZE SOBIE tak:
OBÓZ PROTESTACYJNY [MAIN]. Serio: - przykłady dobrego bytu
1)Majdan - studenci - zaczynają 2015r. reżim Łukaszenki - zryw Prawego Sektora i innych ugrupowaniach opozycyjnych z ideą na bakier od nacjo UKR, ale wolność dla nich jest prognoza na LEPSZE JUTRO - wywołują "niepodległe miasteczko w obronie Kijowa - UKR"..
2).Teraźniejszość - Armenia od miesięcy trwa batalia o dymisję Paszyniana, co skapitulował jeśli chodzi o ludność Ormiańską na Gornym Karabachu - podpisał złe zawieszeni broni z Azerami i Ruskimi, mniejsza. Mobilizacja tam doprowadza, do coraz większych podziałów w rządzie. Nawet z tej samej frakcji pod kolejną blokadą posiedzenia parlamentu chcą zacząć głosować nad procedurą dymisji Premiera [więcej na radio.Europa]

Taakk, a Polska..daj! głos... dla PRAWDIZWEJ PRAWCY - PANCERNI, KAMRACI I INNI - zostańmy, tylko NIE jak ciamajdan KOD pod sejmem tylko serio, około 100 osób zawsze i wszędzie z ulotkami, namiotami, głośnikiem, transem na Placu Defilad - malutkimi, kroczkami walczmy o WOLNOŚĆ - PÓŹNIEJ to wszystko da się naprawić. Musimy umieć i musimy chcieć. Polska Krew NIGDY za darmo się już nie PRZELEJE. Kocham Was. Proszę Was w Kwietniu, zróbmy obóz protestacyjny. Mamy na to siły, zasięgi wreszcie może trafią - jak będziemy tam C-O-D-Z-I-E-N-N-I-E!!!
#polityka #polska #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpisu #protest
  • 2
  • Odpowiedz