Wpis z mikrobloga

w ogóle iść na jakiś protest i słuchać przemówień takich autorytetów jak socha xD Szury odstraszą wszystkich normików.


@officer_K: Bo oni mają normików w piździe. Celem tych protestów i tych przemówień nie jest przekonanie "normalnych", wręcz przeciwnie, one mają tych "normalnych" odstraszyć. Prezentowana przez nich wizja rzeczywistości celowo jest durna i kompletnie niedorzeczna - i oni doskonale zdają sobie sprawę, to jest wszak dość sprytna taktyka.

Bo, wiesz co? Może
  • Odpowiedz
@mnik1: Jeszcze jeśli chodzi o te protesty przeciwko zamykaniu gastronomii - bez problemu można znaleźć otwarte lokale. Tylko tacy właściciele nie szurają, nie rozgłaszają tego, nie robią cyrków z udziałem szurów z Konfederacji i prowadzą działalność po cichu.
Kto ma wiedzieć ten wie, przychodzi, konsumuje i wychodzi.
  • Odpowiedz
@El3xetor: bo szury z konfederacji = miliard filmików na youtube, fb, twitterze i niepotrzebny rozgłos na cały kraj. Pokazówka musi być, żeby kucyki widziały, że idole biją pianę.
  • Odpowiedz
@El3xetor: Absurd sięga nawet głębiej - wszak protest przedsiębiorców, ten faktyczny, organizowany jest przez Tanajno, który już publicznie stwierdził że z Konfederacją nie chce mieć absolutnie nic wspólnego ;p
  • Odpowiedz
@mnik1: a wykopowi konfederaci wtedy kwiczeli, że to oni pierwsi nie chcieli Tanajny xD Cyrk! W ogóle bosak przemawiający z paki dostawczaka na " konfederackim proteście przedsiębiorców" to coś niesamowitego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@saakaszi: Ja nie byłem. Darowałem już sobie. Nie chce mi się już... musi was do końca władza przeruchać wtedy się dopiero obudzicie. Gracie jak wam zagrają, a myślicie, że protest w sprawie aborcji to jakaś poważna sprawa (a gdyby była to sami by tematu nie ruszali). W piździe już mam co się z wami wszystkimi stanie i jak bardzo wam zniszczą życie. Ludzi się na siłę nie uratuje.
  • Odpowiedz
@saakaszi: przypominam jakie tłumy przybyły na kolejne protesty. Te, które wrzuciłeś na zdjęciu, przyszły pomimo Lempart, a nie ze względu na nią, większość nie miała pojęcia jaki odklejony radykał za tym stoi. Zobacz co było później... Gdzie te tłumy? Gdzie ta rewolucja?
Ta durna trolica zmarnowała cały potencjał protestów na dziesiątki tysięcy, szanujący się liberał/lewicowiec powinien ją za to znienawidzić, a wy debile jej bronicie xD.
  • Odpowiedz
@saakaszi: cały czas warto pamiętać że prawica poparła PiS w wyborach w 2015 roku. A teraz kwiczą na wykopie że nikt nie płacze nad upadającą gospodarką. To po cholerę oni do władzy dopuścili PiS? A już pamiętam bo "lewaków dupa boli" a to najważniejsze.
  • Odpowiedz
@eriicforrester: po prostu mało kto chce słuchać populizmów lewicy że masło jest maślane a podatki cudowne w przeciwienstwie do tego jest profesjonalizm i merytoryka konfy nie raz udowodnili ze tylko oni czytają nad czym głosują
  • Odpowiedz