Wpis z mikrobloga

@el_burrinho: Najlepsze w tym wszystkim jest to, że p0lki zostały tak wychowane przez ten kukoldzki naród, że witaminki to najpiękniejsze kobiety na świecie i inne bzdety. Tymczasem one swoich rodaków uważają za gorszych i nudnych brudasów. Na szczęście widzę, że powoli chłopy przejrzały na oczy, zwałszcza młodzi. Chociaż nadal dominuje bycie usłużnym beciakiem.
  • Odpowiedz
@SzczurPiwniczny:

Brawo.Mam dokładnie te same myśli,nasi ojcowie i dziadowie tak nam wychowali kobiety.Trzeba pracować u podstaw i budować etos mężczyzn w tym nieszczęsnym kraju.

@Mazurski_Separatysta:

Uważam że jednym z źródeł problemu są osiedlowe patusy.Swoja tępa agresja i bawieniem się w alfa przeszkadzają bardzo na rzecz poprawy stanu polskich mężczyzn.Zrodlem siły powinna być empatia i solidarność a nie parszywosc i oczywiście inne czynniki też robią swoje.Swego czasu planuję rozwinąć temat.
  • Odpowiedz
@Nowy_TonyHawk: Zauważyłem w internecie coraz więcej komentarzy obalające tę świętość p0lek. Oczywiście poza wykopem. Poza tym już nawet normiki w mojej poprzedniej pracy narzekali na rynek matrymonialny. To tylko moje obserwacje, bo żadnymi danymi nie dysponuję.
  • Odpowiedz
@Nowy_TonyHawk @SzczurPiwniczny Zgadzam się z tą teorią, mam młodszych kolegów paru i aż mnie dumą rozpiera jak jadą z tymi wszystkimi Paris Hiltonami

Plus każdy mój ziom nie daje sobie wejść na głowę, jak widzę że któryś jest simpem to już nie jest moim kolegą.

Jednak chciałbym zauważyć, że brakuje też szacunku do kobiet. Zwłaszcza tu na wypoku.
  • Odpowiedz