Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki laptop do 2k 15.6"? Matryca moze byc tez 14". Generalnie zastosowanie biurowe + solid edge, visual studio. Moze byc poleasingowy, bez dysku. Mysle o hp zbook, dell m4800, lenovo w540. Moze macie inne propozycje?
Zastanawiam sie jeszcze czy nie lepiej kupic cos nowego na raty do 4k bo ceny poleasingow poszły w gore? Tylko jak patrzę na jakosc plastiku w nowych laptopach to mnie odrzuca.
#laptopy #poleasingowy #komputery #grafika #kupie
  • 12
Z "amso" lub takich przybytków bym nie brał. Oni kupują to paletami i nawet tego nie sprawdzają. Później tylko będziesz do nich latać i co chwilę coś wymieniać.
@MrK933: ogólnie, zapewniam cię że jak wylejesz kubek kawy na te lenowo to będzie działał nadal, nie tak jak w jakiś iMackBook gdzie jest fabrycznie przewidziana szpara na milimetr gdzie twój błąd wylania kawy na klawiaturę zaowocuje wymianą płyty głównej za 1k€. Te lenowo mają kanały odpływu płynu przez dziury na dole. Ja używam od 3 lat i raz na rok zdarzy mi się wylać kubek kawy na klawiaturę to wiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plaisant: ok dzieki. One mialy jakis procesor z 4 rdzeniami? Czy mozna wymienic? A i matryca jest w miare chodzi o odwzorowanie barw, koniecznie musi byc full hd?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plaisant: mam teraz z i5-4200 solid potrafi przycciac. Ogolnie ciekawa propozycja tylko jakbym mial kupic to wolalbym cos na 4 rdzeniach. Szukam i cena mi sie podoba ogolnie to chcialem wydac 1500 bo jak w grudniu patrzylem to kupilbym wlasnie zbooka a teraz lipa.
@MrK933: ja lecę 3 rok na x230, następny to będzie x250, znajomy wygrał aukcje i dotrwał x250 za 750zł a latają po 1500. Warto bo to jedne z tych ostatnich prawdziwych lapków tylko trzeba celować w IPS matrycę lub samemu dokupić bo to jest diametralna różnica w użytkowaniu, jak nie to samemu dokupić. Nie wiem dlaczego zależy ci na procku 4 rdzeniowym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@plaisant: tak patrze bardziej na przyszlosc:). Chodz w sumie to nie wiem czy go bym wykorzystal. Najgorzej to visual studio by zamulalo. Rozmiar 12.5" moze byc bo i tak mam monitor jak robie jakies projekty:)
@MrK933: to nic nie zmienia, 2 czy 4 rdzenie działają tak samo, patrz tylko na matrycę IPS bez IPS jest dużo taniej, nówka sztuka realnie kosztuje 70€. Reszta nie ma znaczenia.