Wpis z mikrobloga

@MrXXX Oskar zamilkł kiedy wyszło że mieszka na osiedlu pewnego kosmonauty, z tego co wiem chłopak tak sobie nagrabil że wiele osób wręcz płacilo za jego adres i być może tak samo jak Jacek dostał po łbie
@SVETER: Wybacz jemu, on myśli że do Szwecji prom odpływa raz w roku, no i myśli ze każdy jupiter nagrywa film i godzinę później już materiał jest na kanale, bo przecież montaż filmów jest czymś zbędnym skoro można wrzucić sto filmów pod rząd o niczym, zamiast materiał zmontować na jeden porządny materiał XD
Przecież każdy z nas wie że np taki WuWunio wrzuca cały materiał nagrany na kanał i nie #!$%@?
@andrzej-roman: To ja odpowiem za niego. Jarek jest prawdziwy i nie bawi sie w niepotrzebne montaże ;) A co do Makłowicza nie wiem jak mozna ich w ogóle porównywac chyba tylko dla żartu. Zabawny, kulturalny pan z profesjonalnym zapleczem technicznym i finansowym wbil na jutube i to widac a jarek to jarek. W Szwecji maszynka siadła na mrozie to cięcie i pyk druga postawili a u jarka juz by bylo po