Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do #kobiety Rozmawiałem z moją bliźniaczką (28 lat) o związkach. Mam z nią od zawsze bardzo dobre relacje i zawsze jesteśmy szczerzy wobec siebie. Siostra jest od ponad 2 lat w mega szczęśliwym związku ze swoim narzeczonym i zawsze była skromną osobą. Może ma trochę niską samoocenę (przez naszego mega krytycznego ojca).
Ostatnio powiedziała mi, że mimo, że niczego jej w związku z narzeczonym nie brakuje (jest intymność, bliskość, seks, przyjaźń, namiętność) i po kilku długoletnich związkach ma nieprzerwane uczucie wyjątkowości swojego faceta, to ostatnio na kursie z pracy poznała gościa z wyglądu dla niej 9/10, jej typ. Delikatnie próbował ją adorować. Ona pierwsze co, to powiedziała o tym swojemu narzeczonemu. Ale była całą sytuacją trochę podekscytowana.
Powiedziała mi, że przez tę sytuację, odkryła jak miłe może być łechtanie ego przez inną osobę niż facet, który "cię w pewnym sensie bezwarunkowo kocha i dla którego jesteś jedyną" - wcześniej sądziła, że taka sytuacja ją nie ruszy. Zakończyła tę relację po jego próbach podbijania i flirtu (pisał do niej chwilę na fb), ale ogólnie było to dla niej przyjemne i cieszyła się, że może też o wszystkim powiedzieć swojemu facetowi.

W związku z tą rozmową z moją bliźniaczką - Różowe, czy macie tak, że jeśli w związku macie wszystko, przyjaźń, podjarkę swoim facetem, seks itp. itd., to przyjemny byłby dla was delikatny flirt z innym facetem, który się wam też podoba? Nie mówimy tu o robieniu niczego na boku. Zachowanie szczerości wobec partnera.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #milosc #seks #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6055abaa2f2b84000aacc4be
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

Pytanie powyżej

  • Tak, przyjemne (zachowując szczerość wobec prtnera 75.3% (58)
  • Nie, nie ruszałby mnie ani trochę taki flirt 24.7% (19)

Oddanych głosów: 77

  • 23
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Przyjemny pewnie jest. Bo flirtowanie z definicji jest czymś przyjemnym. Pytanie jest inne. Czy w zdrowym związku pisanie/rozmowy z innymi mężczyznami jest moralne i akceptowalne przez obie strony? Pytanie też - gdzie zaczyna się mowa o flirtowaniu.

Pytanie w drugą stronę. Czy czułabyś się dobrze, wiedząc o tym, że twój facet pisze/rozmawia z innymi kobietami, a te rozmowy mają taki charakter?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kobiety z natury lubią być adorowane i kiedy zwraca się na nie uwagę, może chciała wzbudzić też jakąś zazdrość u swojego partnera (?) według mnie jeżeli partner o tym wie to nie powinno być jakiegoś problemu, ale odpowiadając na pytanie, tak myślę, że większości kobiet podoba się niezobowiązujący flirt z kimś atrakcyjnym - będąc w związku, po prostu czujemy się atrakcyjne i podoba nam się fakt, że inni potrafią to
  • Odpowiedz
MętnaKrowa: @Kowixx: a dlaczego Ty, Agatko R. znana pod pseudonimem bloodymassacre26 ciągle się udzielasz? Weź usuń konto.

Generalnie, OPie, zanotuj to co napisał @DeineVater
Ludzie nie są istotami monogamicznymi. Jednostki które będą się z Tobą spierać, wyprowadzając długie wywody na obronę swojej racji, wysłuchaj ale odsuń od siebie - nikt nie chcę zadawać się z fałszywymi jednostkami. Generalnie, zwierzęta nie są monogamicznymi istotami. Ludzie zaadaptowali ten swoisty system tylko z
  • Odpowiedz