Wpis z mikrobloga

z drugiej strony niech podniesie rękę ten kto zawdzięcza znajomość języka obcego szkole...


@nocnica: A co w tym takiego trudnego by nauczyć się języka obcego w szkole? Wyjaśnisz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jason_Stafford: z drugiej strony niech podniesie rękę ten kto zawdzięcza znajomość języka obcego szkole...

@nocnica: ja podnosze. Fakt, ostatnie szlify potrzebne do luźnej konwersacji trzeba ogarnąć juz samemu po prostu rozmawiając z obcokrajowcami ale spokojnie 80% wiedzy wyniosłem ze szkoły
  • Odpowiedz
Boomerzy zaczynaja powoli zdychać z głosu do w przeciwieństwie do młodych nie mogą wyjechać i zarobić więcej


@Janusz_z_Rivii: Dlatego chcą uniemożliwić wyjazd młodym, bo starzy ludzie żyją w przekonaniu, że młodzi muszą na nich pracować i jest to wręcz obowiązek młodego obywatela ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Romuś on tylko realizuje i kontynuuje Twoja politykę kiedy byles ministrem edukacji za pierwszych rząfów PiS.


@niezdiagnozowany: dobrze, że Romek wali w PiS, ale i tak pluję na tego 'ex' neofaszystowskiego oszołoma, który się zachowuje, jakby pierwsze kilkadziesiąt lat jego zycia nie istniało
  • Odpowiedz
@emirA: Sugerowanie, że języka obcego nauczysz się w szkole. Na dobrą sprawę to polskiej oświaty mogłoby nie być tylko jakieś wyspecjalizowane kursy przygotowujące na studia żeby mieć papier i elo.

Tyle jest to gówno warte.
  • Odpowiedz
Idąc głębiej w problem nauczania języka obcego w szkole, to ja proponuję żeby zaczęto go uczyć naprawdę. Bo ani ja ani moje dzieci, pomimo tego, że ja władam jednym obcym, a one dwoma nie nauczyliśmy się żadnego w szkole publicznej.
  • Odpowiedz