Wpis z mikrobloga

Powiem tak, lurkuje tu od bardzo dawna. Pewnie dluzej niz niektorzy z Was zyja. Od stosunkowo krotkiego czasu mam tu konto. Raczej tylko z nudy na kiblu przegladam gorace. Ale dzis postanowilem posiedziec glebiej (kosa z kobieta). Wiec chociaz napisze, ze milo mi Was wszystkich poznac. Fajnie ze jest tak zje***y portal jak ten. Piosenka dla atencji. https://youtu.be/6FMGYycBAMU
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Akurat kawalek z 68 ale z wychowaniem trafiles. Jako Psajkoman powinienes wiedziec ze to chyba najwazniejszy psajkorok lat 60 tzw. dark side of the sixties. Piekny kawalek. Wspanialy zespol. I wokalista - szaman. Dobra ale tyle w temacie. Dzieki za atencje. I sorki za brak polskich znakow, przyzwyczajenia z lat 90.
  • Odpowiedz
@MorssroM interesowałem się kiedyś Morrisonem, chyba pierwszy raz w NFS underground 2 w garażu leciało raiders of the storm ze snoop dogiem. Mam nawet na ścianie portret jima narysowany przez przyjaciółkę
  • Odpowiedz
@MorssroM w moich kręgach dużo się słucha psychodelicznego rocka,, ja bardziej coś pod post punk gram osobiście, staram się otaczać podobnymi mordami, jak masz w towarzystwie toksyczną osobę to pozbądź się jej najlepiej ze swego otoczenia, taka rada na koniec od Mirka dla Mirka. Pomyślności
  • Odpowiedz
@Psajkoman: toksycznych nie mam, juz. Nie mniej dzieki. Po prostu ja sie wywodze z rapu, znam, uwielbiam. Ale gdzies w pewnym momencie serce skrecilo, a przyjaciele pozostali. Przyjaciol nie zmienie, ale brak mi sympatykow Doorsow, wiec Mirku, zrobiles mi wieczor. Dziekuje i chyba koniec tego mojego lizania Cie po dupie :D
  • Odpowiedz
@Psajkoman: kuuurwa Chlopie :D ze tak sie brzydko wyraze. Nie taki rap. Jak sam powiedziales lata 90. Tak wiec rap lat 80 - 00. Te tam gej woisy to tez nie moja nuta. No bo jak tak mozna. Ech widzisz. Ale bym se z Toba chlopie muzyki sluchal. Fajny ten internet jest.
  • Odpowiedz
Czaje, 2pac ice cube, nwa te klimaty znam są bardzo dobre, ja jednak folk metal, ballady metalowe, Kat, Eluveitie, ale to rozmowa na dłuższą posiadowke przy flaszeczkę
  • Odpowiedz