Wpis z mikrobloga

Powiem tak, lurkuje tu od bardzo dawna. Pewnie dluzej niz niektorzy z Was zyja. Od stosunkowo krotkiego czasu mam tu konto. Raczej tylko z nudy na kiblu przegladam gorace. Ale dzis postanowilem posiedziec glebiej (kosa z kobieta). Wiec chociaz napisze, ze milo mi Was wszystkich poznac. Fajnie ze jest tak zje***y portal jak ten. Piosenka dla atencji. https://youtu.be/6FMGYycBAMU
  • 14
Akurat kawalek z 68 ale z wychowaniem trafiles. Jako Psajkoman powinienes wiedziec ze to chyba najwazniejszy psajkorok lat 60 tzw. dark side of the sixties. Piekny kawalek. Wspanialy zespol. I wokalista - szaman. Dobra ale tyle w temacie. Dzieki za atencje. I sorki za brak polskich znakow, przyzwyczajenia z lat 90.
@MorssroM w moich kręgach dużo się słucha psychodelicznego rocka,, ja bardziej coś pod post punk gram osobiście, staram się otaczać podobnymi mordami, jak masz w towarzystwie toksyczną osobę to pozbądź się jej najlepiej ze swego otoczenia, taka rada na koniec od Mirka dla Mirka. Pomyślności
@Psajkoman: toksycznych nie mam, juz. Nie mniej dzieki. Po prostu ja sie wywodze z rapu, znam, uwielbiam. Ale gdzies w pewnym momencie serce skrecilo, a przyjaciele pozostali. Przyjaciol nie zmienie, ale brak mi sympatykow Doorsow, wiec Mirku, zrobiles mi wieczor. Dziekuje i chyba koniec tego mojego lizania Cie po dupie :D
@Psajkoman: kuuurwa Chlopie :D ze tak sie brzydko wyraze. Nie taki rap. Jak sam powiedziales lata 90. Tak wiec rap lat 80 - 00. Te tam gej woisy to tez nie moja nuta. No bo jak tak mozna. Ech widzisz. Ale bym se z Toba chlopie muzyki sluchal. Fajny ten internet jest.
Czaje, 2pac ice cube, nwa te klimaty znam są bardzo dobre, ja jednak folk metal, ballady metalowe, Kat, Eluveitie, ale to rozmowa na dłuższą posiadowke przy flaszeczkę