Wpis z mikrobloga

Witam. Samochód do 40-42 tys zł?
Aktualnie posiadam Leona 3 z 1.6 tdi 90km ale szukam czegoś nowego, może lepiej wyposażonego i z trochę silniejszym silnikiem, raczej benzynowym
Zaciekawiła mnie Mazda 3 z silnikiem 2.0 ale może być ciężko w tym budżecie chyba, poza tym Peugeot 308 ale tutaj chyba tylko 1.6 hdi, ew. Astra 5 z 1.4.
Co polecicie?
#samochody #motoryzacja #zakup #seat #mazda #benzyna #diesel

Cytowany tekst...
  • 20
  • Odpowiedz
@Karbon mam Astre 2018r 1,4 150km jako służbowy. I to jest zajebiście przyjemny samochód. Przy jeździe autostradowej ok 130km/h pali 5,7 l benzyny. Przyspieszenie takie normalne, wystarczające. Komfortowo cicho ogólnie fajnie.

Największa wada? Idealnie twardy podłokietnik nas dźwigach. Po trasie łokieć boli mnie cały dzień
  • Odpowiedz
@Trusky92: golf 7 1.8 tsi to chyba nie da rady w tej cenie, Focus ok ale ten silnik chyba nie ma super recenzji?
Giulietta mi się podoba bardzo, ale zauważyłem że nie ma prawie nic nowszego niż 2014 rok, i40 zobaczę bo nie rozglądałem się za tym
  • Odpowiedz
@magnuss: bo generalnie to są dobre auta w zakresie tych podstawowych wymagań, o wiele lepsze od passata albo audi a4. Wolałbym golasa mondeo niż lepiej doposażonego passata. Jeździłem wszystkimi modelami z klasy średniej i mondek jest najlepszy. A mondek w titanium z wszystkimi bajerami to jest cudowne auto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eriicforrester: mnie najbardziej rocznik przekonuje. W tej cenie znalazłem max 2015 audi A4 ale z większymi przebiegami. Dlatego zdecydowałem jednak na mondeo. Wersja Trend też mi pasuje ale jednak wolę wyższy pakiet. Silniki w Hiszpanii to wyłącznie diesle, benzyny nie ma w ogóle. Jednostka 150 koni chyba najpopularniejsza
  • Odpowiedz
@magnuss: Mam w rodzinie mondka w titanium z ogromnym przebiegiem praktycznie od nowego brany. Obowiązkowo też w ledzie bierz, bardzo dobrze działają i auto zupełnie inaczej wygląda. Auta przy eksploatacji zgodnej z przeznaczeniem praktycznie bezawaryjne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eriicforrester: na to liczę. I generalnie szukam takiego co ma jeszcze ostatni wpis w serwisie do zrobienia lub był na ostatnim przeglądzie. A jak u Ciebie z dwumasa? Sądzisz że zaraz po zakupie będzie do roboty? Przebieg pewnie jakoś 160-180 przewiduje kupić.
  • Odpowiedz