Wpis z mikrobloga

Krakowiacy czy widzieliście kiedyś żeby ktoś spinningował na Przylasku Rusieckim z kajaka albo z łódki? Bo ja nie widziałem i zastanawiam się czy przez to że nie wolno czy przez to że to nie ma sensu bo mi się wydaje że to dobry pomysł z racji tego że w wiele miejsc tam trudno jest dojść piechotą.
Jeśli nie tam to gdzie w krakowskim okręgu spinningować za okoniem i szczupakiem z łódki?
#wedkarstwo
  • 11
@Exymus
@gdzie_idzie przepraszam za offtopic, ale gdzie w Krakowie w ogóle można z brzegu za okoniem na spinning się udać i nie wracać o kiju? Tłukę od kiedy mogę w tym roku za pstrągiem i nie miałem jednego brania nawet. Chciałbym cokolwiek z tej wody wyciągnąć w ten weekend zanim oszaleję (,)
@Exymus no właśnie nie łowiłem xD chodziłem po Dłubni, okolice Iwanowic, no i tuż powyżej zbiornika Zeslawice oraz od zbiornika do ujścia w wielu miejscówkach. Bez rezultatów i ostatnio już miałem ochotę połamać wędkę... wróciłem do wędkowania po 10 latach, pierwszy raz spininguje na rzece ale nie sądziłem że będę w tym tak słaby XD