Wpis z mikrobloga

A ktoś testował już te golarki>? Bo sa w całkiem dobrych cenach+ ładnie wyglądają.


@Old_gamer1988: potężni barberzy się pomylili? Bo przecież polski byznesmen pokroju gold-barber.pl na pewno nie wprowadzałby nas w błąd! Mój egzemplarz przyszedł z dystansem między ostrzami jak stąd do Zakopanego, a żadne z obecnych na głowicy śrub nie mogą posłużyć do regulacji dystansu. Jedynie wyginanie tej sprężynki, która dociska ostrza. Całe szczęście, że chociaż kupiłem to za cenę z Ali, a nie za cenę u polskiego janusza kłamcy, chowającego swoje oszustwa za wirtualnym biurem we Francji.

jak zobaczyłem wpis to pomyślałem że jest na ali za 8 złotych a sprzedaje za 130 tak jak było z pulsoksymetrami. Ale tu?


@hitherto: i 8 złotych ta maszynka jest warta, zaktualizuj swój biznesplan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#januszebiznesu i failed #cebuladeals, bo nie polecam zakupu i przy próbie odginania sprężynki przeciąłem sobie paluszka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PanManieglev - > A ktoś testował już te golarki>? Bo sa w całkiem dobrych cenach+ ład...

źródło: comment_161615017667LnOuUbxFCrDjEm1SCVBd.jpg

Pobierz
  • 12
Zastanawia mnie hajp na to urządzenie w sklepach / yt,


@Warzywo: chciałem przeboleć wygląd, jeśli mógłbym golić bardzo blisko skóry. Mam jakiegoś fylypsa, ale tam jest ponad 0,5 milimetra na najmniejszym i nie ma jak tego wyregulować inaczej. Tu jak się okazuje też nie.