Wpis z mikrobloga

@PocztaPolskaSA #pocztapolska #zgubionykroliczek #pomocy

Dzień dobry poczta polska, mam mega nietypową prośbe. Jakiś czas temu moja córka dostała zajączka jak na zdjęciu kupionego w placówce poczty Polskiej. Niestety zajączek został zgubiony wczoraj na parkingu przy sklepie.. nie ma po nim śladu. Córka strasznie przeżywa utrate swojego ulubionego przyjaciela... codzinnie jechala z nim do przedszkola i zapinała do fotelika. Na pocztach na których byłem nie widziałem już tej maskotki. Pomożecie mi znaleźć egzemplarz takiego samego króliczka?

Ktokolwiek zobaczy takiego na poczcie, proszę o kontakt, opłacę przesyłke i zakup. I na prwno się odwdzięczę.
Pobierz kajbel - @PocztaPolskaSA #pocztapolska #zgubionykroliczek #pomocy 

Dzień dobry pocz...
źródło: comment_1616141319qbyhBY1R32maErGchEo9WQ.jpg
  • 6
@Bertos: Hej, poczta sie odezwala na facebooku bo tam tez napisalem :) wcześniej znalazlem juz producenta tego cuda i jutro bedzie u mnie taki sam egzemplarz :D
@kajbel no ja też atakowałem pocztę polską na fb o to ;) nawet zapytałem koleżankę z poczty głównej ale nie mieli. To super że się udało. Znam tragedię utraty pluszaczka.
@Bertos: Jezu dziękuje ci bardzo :D no córeczka codzinnie sie żegna z nim jak idzie do przedszkola, zapina go w fotelik. Co ciekawe wczoraj na grupie na fejsie mieszkancow pojawil sie post ze ktos go znalazl i zostawil na oknie w tesco. Dzisiaj rano żona jedzie i niema.. do tesco nikt nie odniósł. Ktoś sobie zabral :(
@kajbel a to #!$%@? niemyte zabrać pluszaczka. Ja kiedyś odniosłem do sklepu i wrzuciłem na spotted, że znaleziono pacjenta, czeka za oknem sklepu a właściciel/ka ma się zgłosić z rodzicami po odbiór. Jak można dziecku pluszaczka ukraść, żeby za to ktoś nie mógł się przez miesiąc wysrać.

Fajnie że jest happy end. Ale teraz córcia musi bardzo pilnować pluszaczka!