Wpis z mikrobloga

Byc moze to juz czas zeby zaczac lewelować nowe konto, być może tym razem na poważnie.

Jakim pickiem na mida będe bezwzglednie wygrywał early game, na mid game i pozniej zamykał gre w 15-20 minut?

Spróbowałbym Tristana ale wiem ze na poczatku (do 9 lub 10 lvla) nie ma run i bez HoB bedzie kupa. No i to adc. Jak enemy bedzie mialo X assasynów to ich nie wysustainuje i tak.

Druga opcja to Graves MID jak beda 4/5 ad picków w enemy.

Na podobnej zasadzie mógłby chyba przejsc Olaf mid ale pewnie gorzej.

#leagueoflegends
  • 14
@JanSebastianCadillac: dlatego była moja pierwsza mysla. Ogólnie zawsze jej uzywam jak chce szybko nabijac jakieś misje na botach (konczy gre w 12-14 min chyba, chociaz zmienili mana flow :() i jest teraz grana w mecie ale jednak bez HoB(ciekawostka, Hob na botachsie resetuje w walce, nie wiem jak jest na graczach xD) wiem ze nie wyjdzie i musze cos wykombinowac na te pierwsze lvle zanim bede mogl ja wgl wyprobowac xD
@raxar77: w sumie rzadko ich widze xD jak tak teraz myślę pamietam ze były okresy (ogólnie expiłem wiele kont), że widziałem Talona co gre ale teraz jakoś nie szczególnie. Jak będzie okazja to zobaczę
@mvpmvp: anivia to control mag, niemobilny wiec chyba nie wypali, ja potrzebuje cos co wbija w walke i robi OS po OS i przeciwnik nie mentalnie nie wytrzymuje. A do tego na poczatku gry mam ez 1vs1 które kończy sie dominacja od early do mid game, a late nie ma bo taka dominacja jest ustalona. Zbiegam z mida nafeedowany w #!$%@?, przeciwny top/botlane wysyla na all in wiazanki ze ich #!$%@?