Wpis z mikrobloga

Siema rolkarze. Mam pytanie co do modelu rolek. Jak byłam młodsza to jeździłam sobie na jakichś takich dziecięcych, uczyłam się np przekładanki i innych ruchów. Wczoraj mi sie śniło że jade na rolkach i zamarzyłam żeby znowu poczuć ten wiatr we włosach, i kupiłam jakieś używane rolki w bardzo dobrym stanie za spoko cene. Pytanie brzmi: Czy te rolki nadają się do jazdy po mieście? Nie ma u mnie raczej żadnej fajnej ścieżki więc nie mam za bardzo gdzie jeździć. Pytam bo wiem że są też modele specjalnie do jeżdżenia po mieście. Czy o wiele gorzej będzie mi sie jeździło w takich rolkach niż w takich stricte do miasta? I czy można na takich rolkach uczyć się np skakania, obrotów itd

#rolki
martyna123485 - Siema rolkarze. Mam pytanie co do modelu rolek. Jak byłam młodsza to ...

źródło: comment_1616096541wcy5bPOqL0GVosJV2KpfEi.jpg

Pobierz
  • 3
Do miejskiej jazdy istotna jest srednica kółka z mojego doświadczenia czerpiąc. Te z foto strzelam ,że mają 84mm co jest jak najbardziej ok. Im bardziej agresywnie chcesz latać tym mniensze kółko trzeba zapodać. Ten hamulec nie pomoże a wręcz bedzie przeszkadzać w miejskich klimatach. Dla odświeżenia przygody są ok. Myślę, że uczenie przez jeżdżenie i własna obserwacja pomoże Ci w dalszym wyborze sprzętu.
Ubieraj i lataj ;)