Wpis z mikrobloga

@Just_Jump: @DarkZizi: ja wiem, że fajnie mieć kilka rzeczy na początku i się bawić, ale ja szczerze mówiąc z perspektywy czasu polecam kupić jedno i dobre zamiast się pierdzielić z trzema byle jakimi klamotami.. serio..
pojedziecie na strzelnicę to też zamiast skupić się na treningu i porządne opanowanie jednego - to będziecie się rozdrabniać..

ale jeśli już koniecznie to... cz p07/09 + kałach + pompka/pojedynkę (hatsan/doruk)... myślę, że dało by
@Just_Jump: nei wiem ile klub bierze... u mnie nie jest to duży koszt, a jest mi też wygodniej bo nie muszę majdanu targać ze sobą..
możesz też iść w taką stronę:
1) strzelba po taniości: pojedynka doruk lub taka zabawka: doruk doruk a4 + kolba i takie coś jak na obrazku za 600zl ci wyjdzie..
ewentualnie jakąś dwururkę używaną..

2) jakiś tani TOZ - linka nie podaje ale od kilkuset zł
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Just_Jump: przejdź się na zawody braterstwa i postrzelają z broni klubowej, zobaczysz co Ci leży, są też doszkolenia więc jeśli masz możliwość to też skorzystaj, możesz tam pomacać trochę broni.
Na karabin weź sobie jakiegoś toz-a po lok-u, chodzą po 300-400 zł i dają radę.
Pistolet weź taki jaki Ci się podoba, najwyżej sprzedasz. Jeśli podejdą Ci strzelby to szukaj jakiegoś turka za ok 1000 zł, będzie spełniał swoją robotę, ewentualnie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Just_Jump: ostatnio organizują zawody w Siemianowicach Śląskich więc powoli zbliżają się do Was ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jakie strzelania Ciebie interesują, ale co do pistoletu to warto wybrać coś co ma dostępna konwersję na boczny zapłon, niektóre modele od CZ coś takiego mają, Beretta 92FS również a innymi się nie interesowałem.
@Just_Jump: Jak zamierzasz walić jak z laserka to kup szpejoze z wyższej półki. Jak masz zamiar strzelać czasami to bierz co ci pasuje. Turecka pompa za około 1k, nowa. Jest w pyte,wystarczy po zakupie wyczyścic i przepolerować jeśli coś nie pasuje. Ja kupiłem khan a tac force. Trzeci rok ma, strzelam niezbyt czesto, ale sporo pracuje na sucho. Widać że sie sciera. Doruki chwalo, popatrz na magazyn uzbrojenia. Pistolet to lepiej