Wpis z mikrobloga

@imajoke: ale piecze dupsko że ktoś może sobie w tym kraju prywatnie zarobić. Zamiast mieć pretensję do rządu i #!$%@? opozycji to najlepiej #!$%@? się do ludzi którzy ratują ci życie bo poświęcili sporo czasu na naukę i jeszcze zostali w tym gówno kraju na gówno pensjach zamiast wyjechać za granicę.

Karakan biłby ci brawo na stojąco za takie dzielenie i tak podzielonego już społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@JaTuNowy: Tak #!$%@?, człowiek skladki płaci, a potem idzie do lekarza prywatnie i placi drugi raz, bo lekarz przyjmuje tylko prywatnie, a na NFZ to co najwyżej gówno warta teleporada. I mam temu lekarzowi bic brawo, bo inaczej zazdroszczę lekarzowi, że może sobie zarobić. Jebnij się łeb.
  • Odpowiedz
@imajoke: weź ochłoń Janusz, nigdzie nie powiedziałem Ci ze masz im bić brawo. Po prostu się ciesz, że jeszcze w tym kraju ma kto tą teleporade poprowadzić, bo niedługo wszyscy lekarze wyjadą i jeszcze zatęsknisz xD. To że NFZ ssie pałe i jak chcesz coś ogarnąć szybko to idziesz prywatnie wiadomo było już przed pandemia. To też wina lekarzy, że płacisz składki na niewydolny system dający jedynie iluzje opieki?

Mama mojego
  • Odpowiedz
Po prostu się ciesz, że jeszcze w tym kraju ma kto tą teleporade poprowadzić, bo niedługo wszyscy lekarze wyjadą i jeszcze zatęsknisz xD.


@JaTuNowy: Nie wyjada-poprostu sie zwolnia z NFZ-towskich posad i beda przyjmowac tylko prywatnie. W sumie to nawet sie nie zwolnia bo jakos ten staz do emeryturki trzeba wypracowac.

Naprawde ciezko sie jest nie zdenerwowac jak 20 lat placisz skladki, z lekarza raczej nie korzystasz az tu nagle potrzebujesz
  • Odpowiedz