Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jaki pakiet katalogów polecacie ? Wiem że zaraz powiecie że katalogi to gówno. Ale według mnie nie prawda. Wiele lat temu podawałem stronki do katalogów i patrząc teraz to te linki są i są według stat całkiem dobre... Teraz bym chciał wykupić wpisy do 10-20 najlepiej jednej grupy #seo #pozycjonowanie
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karol1213: a przeczytałeś co napisałem wczesniej? I jak się ma do tego Twoje pytanie? Napisałem unikaj SEO katalogów, a ty mi wysyłasz pakiet SEO katalogów i pytasz co o tym myślę XD chłopie, za 100zl się nie wypozycjonujesz. Chyba, że na strzyżenie psów pcim dolny i to ciężko będzie. Jak nie czytasz ze zrozumieniem to nie marnuj mi więcej czasu.
Chłopaki wyżej, którzy znają się na temacie też mają zdanie jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal04472: oczywiście tylko że ty się opierasz na uprzedzeniach a nie faktach. Proszę bardzo tutaj przykładowa strona która pozycjonuje się na adwokat Poznań i ma linki w tych katalogach https://ozminkowski.pl/ sprawdź sobie backlinki - dużo linków jest właśnie z takich katalogów i mają niezłą moc. A sama strona jest w top 20 na tą frazę w google. Więc ? Według mnie dodanie strony do dobrych katalogów + plus trochę płatnych artykułów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@karol1213: no to chłopie rób tak i wrzucaj case study. Druga strona to wynik, o jakim każdy seowiec marzy. A specjaliści jak resuf i Akub nic nie wiedzą i się nie znają. Rób co chcesz, a jak jeszcze raz mnie zawołasz to czarno.
Backlinki możesz sprawdzić w ahrefsie, majestics seo.

A jeżeli chodzi o katalogi to przede wszystkim nie outsourcuj tego, tylko dodaj stronę do katalogów samodzielnie, z dobrym tytułem, opisem i słowami kluczowymi. Katalogi powinny być moderowane. Najlepsze są płatne.
@karol1213: Za darmo nic Ci nie pokażę backlinków konkurencji. Jeśli Twoje to GSC.
Tańszy będzie może Majestic SEO? Ahrefs ma chyba plan trial za 7$. Możesz przez te 3 dni przeskanować całą konkurencję i pobrać dane w csv.