Wpis z mikrobloga

@Aerwin: Kupiłem Seata Ateca 1.5 TSI identyko jak picel. Jest większy ale wolniejszy i mniej zwrotny.
Nie dało się dostać żadnego Civica od ręki wtedy i zdrożał o 10k przez 2 lata i uznałem, że nie warto za hatchbacka dawać takiej kasy. Ostatecznie jednak polecam bo mimo że to hatchback to jeździ się nim jak autem klasę wyżej.
Diplo - @Aerwin: Kupiłem Seata Ateca 1.5 TSI identyko jak picel. Jest większy ale wol...

źródło: comment_1616009001ssnrmLEPcCRceG7nuBeg3U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Diplo: te trzaski do ogólna wada tego modelu czy akurat miałeś pecha? Sprzedałem ufoka z myślą o IX, ale mnie chlop wystawił i kupiłem Mazdę 6... No i niby spoko i obiektywnie pod każdym względem lepsza od ufoka, ale czuję się w niej jak dziadek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Trique: Przedlift. 2014, miał przejechane 65tys km i kosztowała 40k zł. Dla mnie to było głownie odświeżenie fajnego samochodu bo mój Ufok był z 2008. Koniec końcw chłop mnie wystawił, moja już była sprzedaa i zostałem bez samochdu. Po 4 tygodniach szukania czegoś fajnego kupiłem Mazde 6, a dzien później pojawiła się zajebista IX w polifice w wersji Executive w cenie Mazdy ()
  • Odpowiedz