Wpis z mikrobloga

ludzie pytają mnie czemu serwisuje swoj samochód 50km od miejsca zamieszkania, u „swojego” mechanika. Ano chętnie odpowiem - potrzebowałem ustawić geometrię, wiec skuszony opiniami google jednego warsztatu dzwonię i ustawiam termin za 3 dni w miejscu gdzie mieszkam. (serwis gdzie robie wszystkie naprawy nie ma odpowiedniego stanowiska). Jadę na drugi koniec miasta, jestem punktualnie i czekam pod warsztatem. 10 minut po czasie dzwonię i mówię, ze jestem (może pojechał gdzieś na jazdę próbna czy coś). Szanowny Pan mówi, ze sorry, ale zepsuł mu się podnośnik i no... tyle. Zdarza się, ale mogl zadzwonić, wywiesić kartkę na wejściu, ze nieczynne czy choćby wrzucic posta na fejsa, stronę, cokolwiek. #!$%@? mnie taki brak szacunku w relacjach „biznesowych”.

Możecie polecić miejsce gdzie ustawie dobrze geometrię w Krakowie?

#krakow #mechanikasamochodowa #motoryzacja
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@miiihau: ale geometrię to się chyba z kanału na stojącym samochodzie ustawia nie? Zakładają takie ustrojstwa na kola i regulują, żeby było prosto. Przynajmniej mi tak robili
@Krzychh: Jo, ale moze u typa nie ma kanału, tylko jest najazd na podnośniku, na który się wjeżdża i później cały najazd idzie do góry ;)
Nie negowalem, nie będę stal pod zamkniętym warsztatem i się się z gosciem kłócił xD
@abrakadabra1859: To jakiś mit że wszystko wychodzi na ulicy i trzeba robić korekte. W każdym samochodzie można idealnie ustawić geometrie za pierwszym razem, tylko trzeba wiedzieć jak :) Mi się jakoś samochody nie wracają na korekte. No, może zdarzy sie jakiś 1 na 100
@Eclipse4G63: możliwe, że coś źle nazywam lub źle rozumiem, ale mam na myśli, że z geometrią było wszystko ok, czyli samochód jechał prosto. Raptem kierownica była lekko skręcona, więc przyjechałem na korektę położenia kierownicy, przynajmniej tak to zrozumiałem.