Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@polaczyna: wiadomo, że to efekt bezstresowego wychowania, taka Julka będzie wiecznie na utrzymaniu starego, gdy zderzy się z rzeczywistością to jeszcze bardziej się zradykalizuję, szczególnie znienawidzi mężczyzn, którzy nie będą na każde zawołanie jak tatuś.
  • Odpowiedz
@Shmoikel a p---------e. Moja matka, mimo totalnej patologii w domu, pozwalała mi się ubierać jak chce, na kolczyka się zgodziła ale nie była pozytywnie nastawiona. Podobały się jej moje czerwone włosy. Na makijaż się nie darła. Jedynie nie chciała, abym wyglądała wulgarnie, krzywdziła tym innych lub nosiła znaki satanistyczne itp. I powiem szczerze, że jako jedna z rodziny idę gdzieś dalej, od zawsze mam dobre stopnie mimo zaburzeń i depresji, kontynuuję
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Muireann: to było kiedyś, nie szła za tym żadna ideologia, po za tym każdy nastolatek przeżywa okres buntu, jeśli nie widzisz problemu to obejrzyj sobie Julka Tv jak to wygląda, pięć lat temu nie było tego problemu, też ocenianie według siebie nie jest zbyt obiektywne. Nie oceniamy ciebie przecież, choć myślę, że teraz wyglądasz całkiem normalnie.
  • Odpowiedz
@Shmoikel no ale błagam, dorabianie ideologii i przewidywanie tego, co ta dziewczyna będzie robić, to totalny idiotyzm. Nie tak dawno temu byłam nastolatką. Też miałam jakieś dziwne poglądy, często ich nie rozumiałam, bo dopiero je ksztaltowalam.
  • Odpowiedz