Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 321
#gownowpis #kiciochpyta
Panowie. Taka myśl, z gatunku tych przeróżnych, naszła mnie z rana.
Osobiście Chodzę tylko i wyłącznie w luźnych bokserkach. Takie są dla mnie najwygodniejsze, ale ponieważ źle rozplanowałem pranie w tym tygodniu to skończyły się i musiałem wyciągnąć jedną z par rezerwowych z dna szuflady - ciasne bokserki. Dostałem pewnie na jakieś święta czy inne urodziny. Ale nie o nietrafionych prezentach dzisiaj mowa.

Tak sobie w nich chodzę w pracy i co chwilę je poprawiam, rozciągam, jakoś je układam inaczej na kroczu i jest to dla mnie niesamowicie irytujące i niewygodne. Zaganiacz albo jest przyklejony do uda, albo przyklejony w jakiś dziwny sposób do worka z moszno i razem tworzą jakieś niewytłumaczalne, #!$%@?ące mózg wygibasy, fikoły i obroty.

Natomiast z drugiej strony w luźnych bokserkach zarówno kobra królewska jak i teściowa sakiewka wiszą sobie dostojnie nie tworząc zbędnego tarcia i złego dotyku, który doprowadza do małej, ale jednak zbędnej, potliwości. Narządy nie są niczym skrępowane, mogą wolno oddychać i cieszyć się cyrkulacją powietrza w nogawkach.

Generalnie całe to moje dzisiejsze doświadczenie w postaci chodzenia w ciasnych gatkach oceniam raczej negatywnie i niekomfortowo. Dlatego dziwie się, bo z moich obserwacji wynika, że jestem jednak w mniejszości. W przebieralniach, szatniach, basenach, jeziorach (po sprawa tyczy się jednako, kąpielówek) widzę, że mężczyźni wybierają raczej ciasne bokserki niż luźne.

Stąd moje dzisiejsze rozmyślenia - dlaczego?
Nie wierzę, że chodząc w takiej bieliźnie nie macie podobnych odczuć do moich. Więc to kwestia przyzwyczajenia i nie zwracania na coś takiego uwagi, czy jescze cos innego?
Glacial - #gownowpis #kiciochpyta
Panowie. Taka myśl, z gatunku tych przeróżnych, nas...

źródło: comment_16159694566Zg5GqDEIHqq52Co9qAjvT.jpg

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
@Glacial ale w jakich spodniach chodzisz ze zauwazasz różnicę?
Chyba tylko w dresie to czuć.
W jeansach lub chinosach to i tak wszystko obciśniete.
Z tymi luźnymi to tylko problem jak to upchać w mogawkę spodni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Glacial: to ja mam dokładnie odwrotnie. W luźnych lata na lewo i prawo i się nie da nad tym zapanować, a w ciasnych siedzi na uwięzi tam gdzie jego miejsce.
  • Odpowiedz
@Glacial:
Luźne boksy i spodnie luźniejsze w kroku to ryzykowna gra. Trafi się jakaś spontaniczna erekcja i trzeba się kitrać bo inaczej wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W obcisłych boksach widać o wiele mniej.
  • Odpowiedz
@Glacial: ja tam noszę tylko obcisłe - nic mnie cieszy jak dobrze ułożony i trzymany na miejscu sprzęt. Kilka razy miałem luźne bokserki - raz, że przy obcisłych dżinsach ciężko założyć, ciągle się coś podwija.

Dwa, przy luźnych spodniach, np dresach w takich luźnych bokserkach sprzęt się majta na wszystkie strony i w ogóle.

Wg mnie luźne bokserki są okej jak ktoś ma mały sprzęt, posiadacz większego ekwipunku woli go mieć
  • Odpowiedz
Mi w luźnych wszystko się ociera XD też pewnego dnia pomyślałem że kupię luźne bo hehe wolność. Jednak jakakolwiek dłuższa aktywność fizyczna przeszkadza w noszeniu takich :/
  • Odpowiedz
@Glacial: Ja to Ci wiecej powiem. Zdarzylo mi sie w takich ciasnych zdrzemnac kiedys po poludniu i snilo mi sie, ze szlo mi sie bardzo ciezko bo mnie jakas dziewucha za klejnoty trzymala i ciagnalem ja po ziemi idac rozkraczony. Wiec nigdy wiecej:)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glacial: Też ogólnie wolę te luźne, ale na przyklad do spodni slim fit to już tak średnio się one nadają bo się podwijają i ogólnie jakieś dziwne wygibasy odbierdalajo w nogawkach.
  • Odpowiedz