Wpis z mikrobloga

  • 0
Chce przejść orange na abonament na orange flex. Zostało mi 4 miesiące umowy. Zrobię to bez problemu w aplikacji flex? Na abonament mam dwa numery, swój i żony. #orangeflex #orange
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@LubieKiedy na razie mi się zwiesila apka po zaznaczeniu opcji przenieś numer ;) też nie chce żeby okazało się, że będę musiał i tak płacić abonament do konca umowy...
  • Odpowiedz
@Rumeq: Chwila bo chyba złe zrozumiałem. Skoro z Orange masz umowę na jeszcze 4 miesiące to raczej musisz dotrzymać tej daty. Dopiero wtedy będziesz mógł sie przenosić gdzie chcesz. No chyba ze jest jakaś opłata za ‚zerwanie’ umowy która chcesz opłacić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@LubieKiedy zasadniczo zawsze możesz przejsc do innej sieci lub renegocjować umowę na 180 dni przed jej zakończeniem. Tak przechodziłem już z play do orange i z orange do play
  • Odpowiedz
@Rumeq: @LubieKiedy: Nie musi. Może przejść na 6 miesięcy przed końcem umowy.
Ale nie będzie mógl przejść jeśli:

* ma Orange Love
* ma rabat za łączenie usług w Orange (a ma 2 numery więc taki rabat raczej ma) lub inne rabaty stałe
* ma usługi subskrypcyjne lub odnawialne
  • Odpowiedz
@Rumeq: To sie tak nie znam, lata temu zrezygnowałem z abonamentów na rzecz kart, po prostu bardziej sie opłaca. Np wczoraj dali dodatkowe 10GB dla użytkowników Orange Flex (zamieszczam takowe w ramach #kodyodlubiekiedy ale dopiero jutro w dzień dam wpis)

Negocjuj!;-)
  • Odpowiedz
@Rumeq: Chodzi mi o ten polecający przy rejestracji :D

Ale tak widziałem na tagu ze ktoś wrzucił ten na 10 GB.

Flex petarda, szczególnie jak sie jeszcze dokupi Video Pass, jest świetne :-)
  • Odpowiedz
@Rumeq: @LubieKiedy: Teraz mamy promo na #flex - Aby skorzystać z kodu na darmowe 10 GB wystarczy śledzić profil Flexa na Instagramie (@orange_flex) i znaleźć ukryty kod. Potem wpisać go w aplikacji w swoim profilu w zakładce „Kody promocyjne” i pamiętać o aktywacji do 21 marca. Trzymajcie się :) #orangeteam
  • Odpowiedz