Wpis z mikrobloga

@Mescuda: No i? Jak ktoś idzie do pracy to też cię dziwi fakt że robi to po to żeby coś z tego mieć? Jednym z powodów dlaczego Europa się wyludnia jest to że dzieci stały się nie opłacalne.
  • Odpowiedz
@Cierniostwor: czytasz czasami co piszesz? dzieci mają być opłacalne mają pracować za rodziców jeśli rozumiem i im usługiwać jeżeli tak robić to wogule tych dzieci nie mieć żeby musiały być wdzięczne za to że się urodziły
  • Odpowiedz
czytasz czasami co piszesz? dzieci mają być opłacalne mają pracować za rodziców jeśli rozumiem i im usługiwać jeżeli tak robić to wogule tych dzieci nie mieć żeby musiały być wdzięczne za to że się urodziły


@xXNarutoXx: No trudno oczekiwać od ludzi żeby robili coś co im się nie opłaca, jeśli nie jesteś jakiś Radziwiłłem czy innym szlachcicem to zdecydowana większość twoich przodków urodziła się po to żeby pracować w folwarku i
  • Odpowiedz
@kptMarlow: czasy się w Polsce zmieniły ale mentalność Polaków nie oni wychowują tak jak ich wychowano nawet jak ich gospodarstwo nie przynosi żadnych zysków to i tak je maja..... i jeszcze myślą ze jak będą pracować to im się charakter wyrobi
  • Odpowiedz
@Mescuda: Jeśli wychowałeś się na wsi i sądzisz, że rolnicy traktują dzieci jako tanią siłę roboczą bo takie masz doświadczenia to naprawdę współczuję dzieciństwa. Jestem dzieckiem rolników, pierwsze 19lat życia spędziłem na wsi, po szkole i w wakacje pomagałem w gospodarstwie i naprawdę nie mam żadnego żalu do rodziców ani nie zamieniłbym tego na mieszkanie w mieście.
  • Odpowiedz
@Mescuda: Odkryłeś złoty interes, rób gówniaki hurtowo, początkowo inwestycja, w mleko w proszku a później to tylko bitcoiny liczyć. Jak już się dorobisz to nie zapomnij, tym bandytom rodzicom dokopać. Najlepiej teren roszczeniowymi miastowymi zapierdziel tak, by dranie rodzice nigdy się na zewnątrz nie wydostali. Przed tv jak coś tłumacz że to ta zła tv, na potwierdzenie pokaż plusujących.
  • Odpowiedz