Wpis z mikrobloga

Tak po ludzku zastanawiam sie nad tym jakimi pobudkami kierują się widzowie Jarka mexicano oglądając jego gnioty i wysyłając mu donejty (nieważne czy 2zł czy 1000erło) jakie to uczucie być fanem menela i czy można kolejnego dnia stanąć przed lustrem i popatrzeć sobie prosto w twarz? Sam menel wielokrotnie na swoich alkotripach powtarzał, że meksikano jest jeden - a obecnie nie używa już tej formułki, gdyż zapewne wstydzi się swojej procentowej przeszłości.(halucynacje, przeświadczenie o swojej wyjątkowości) Jaką frajdę mogą sprawiać komukolwiek pozdrowienia od człowieka, który nękał psychicznie swoją matkę po nocach, gdyż akurat miał potrzebę napicia się żubra a brakowało mu pieniędzy na piwsko.Zapewne nie akceptował wcale odpowiedzi od mamy - NIE MAM a ochoczo przeszukiwał portmonetkę. Co kieruje tymi jak mniemam niewyrobionymi jeszcze widzami, którzy nie wiedza kim był i kim jest ten wilk w owczej skórze.. Jak myślicie? Wiadomo, że sekty bardzo łatwo się tworzą, są to ludzie podatni na wszelkie wpływy i manipulacje..
#kononowicz #menelzboboli #zebractwo #sekta
  • 7
@pyczasty: Często to zapewne są ludzie którzy znają go od niedawna i myślą że to po prostu alkoholik walczący z chorobą i próbujący swoich sił na Youtube. Nie wiedzą o 207, o oszukańczych zbiórkach, o dziecku z Ewą, o wykorzystywaniu podłym Mario, o tym jaki to kłamca i kreatura. To coś ala frajerzy spod bramki myślący że knurzysko to biedny Krzysio Misio któremu w życiu nie wyszło
@Nitrokukla: Na tym bestia z boboli bazuje.. na praniu mózgów.. podstawką jest tu jego pseudo terapia alkoholowa.. nieświadomi się na to dają nabierać... ale to bardzo groźne działanie, bo podchodzi pod sekciarstwo gdzie wtajemnicza się w jakieś kręgi kolejnych etapów o czym sam mówi... tą sprawą warto żeby ktoś się zainteresował.. może @OlgierdAndrzejewski podejmie temat... Dziękuję za moją wypowiedź
Tak po ludzku zastanawiam sie nad tym jakimi pobudkami kierują się widzowie Jarka mexicano oglądając jego gnioty

nie wiedza kim był i kim jest ten wilk w owczej skórze


sam sobie odpowiedziałeś. Ja np nie za dobrze znam Meksikano i postrzegam go tam jak to opisałeś: menel który żulił się w przeszłości ale postanowił z tym skończyć. Rzucił olkohol, opowiedział o tym, prawko zrobił, samochód ma, coś tam się stara na livach