Wpis z mikrobloga

@rowerek404: nie, jak juz to upgrade kompa, szkoda, ze aktualnie to niemozliwe bo ceny kart graf to xD ale rozmyslam tez w przyszlosci mniejszy upgrade kompa i np do tego xsx, ale sie zobaczy
@Zing: Miałem wszystkie konsole i powiem CI że Xboxa sprzedałem.
Po co mi konsola której gry są też na PC w gamepasie? Podpinam pada i jazda.
PS = exclsuivy, co z tego że w gamepasie jest MASA gierek z czego większość jest średnia. Prosiaka kupuje się dla exclusivów które robią robotę, nie jestem fanbojem po prostu lubię dobre gry a te NIESTETY są exami. Mam nadzieję że sony wejdzie na rynek
Niebadzlosiem - @Zing: Miałem wszystkie konsole i powiem CI że Xboxa sprzedałem. 
Po...

źródło: comment_16158437614rABdSnypLSsxEQwj4JDvb.jpg

Pobierz
@Zing nie pamiętam żadnej funkcji gamechanger na xboxie od kiedy istnieje xD nie pamiętam też żadnej wygranej generacji, ani oczekiwania na xboxa xD
Tak samo jak nigdy nikt nie czekał kiedy będzie można xboxa kupić, bo zawsze to zalega na półkach.
No i git, zawsze miałem PC i nawet teraz na mid-range 2070 super (kupioną "tymczasowo", tuż przed boomem na kopanie) ogram większość gierek z Xa, którego miałem z resztą kupić, a na PS5 nadrobię wszystkie exclusivy, które ominąłem przez nieposiadanie platformy.
Win-win dzięki konkurencji i najlepszy czas na posiadanie i konsoli i PC.