Wpis z mikrobloga

Są połączone w bardzo małym stopniu. Poza tym, chociaż zaraz zbiorą się true fani dark souls i mnie zlinczują, fabuły tam za wiele nie ma, jest za to świetna mechanika.
@KrakowskiMietek: Jak nie bedziesz patrzyl na wiki, czytal wszystkie opisy, robil notatki itp to fabule nawet aktualnej czesci ciezko ogarnac :P
A nawiazania do innych sa ale bardzo male i nie wymagane do zrozumienia aktualnej czesci.
Powiedzial bym ze raczej na zasadzie "podobienstwa" kazdej czesci, pewnego rodzaju cykl ktory trwa tysiaclecia i widac ze nikomu nie udalo sie go zepsuc ale na rozne sposoby probowali.

Jak chodzi o czesci to polecam
@KrakowskiMietek: 3ka jest mocno dla fanów poprzednich części, i jest najbardziej przystępna. Choć nie musisz znać poprzednich części żeby grać w 3ke.
1ka, no mam wspomnienia z tą grą ile ja na nią k****łem, ale no klimat, muzyka i wspomnienia 10/10.
2ka, no tu mam problem z tą grą, bo jest dobra i to tyle, bossy są zrobione na ilość nie na jakość i to jest największy problem tej gry.

z
@KrakowskiMietek
DS1 za pierwszym razem zajęło mi z 40 godzin (i to bez dlc bo pominąłem i nie moglem juz zaczac xD).
Ds2 juz nie pamietam ale wydaje mi sie ze podstawkę przeszedłem wpodobnym czasie jak ds1, też nie zacząłem dlc bo save się zepsuł.
Ds3 to bylo chyba 35 godzin, ale dodatki chyba dobiły z 6-10 godzin