Wpis z mikrobloga

Mirki, jakis miesiąc temu ktoś tu rzucił temat że w Ekstraklasie sa dosyć wysokie kursy na brak bttsa,i że w sumie doscy części go brak. Postanowiłem to sprawdzić , używając arkusza który kiedyś gdzieś tam pobrałem zacząłem wirtualnie stawiać brak btts, progresją, stawka początkowa 5 zł. Ten jeden mecz który tam się zaplątał na +2.5 gola to był pewniaczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kursy bralem z unibetu wiec sa troche niższe niz z fortuny np. Po miesiącu wygląd to tak:
#bukmacherka
#ekstraklasa
M.....n - Mirki, jakis miesiąc temu ktoś tu rzucił temat że w Ekstraklasie sa dosyć w...

źródło: comment_1615748438V8qYNBTpXncJ7LdVuY5OgF.jpg

Pobierz
  • 7
@PLPL: No masz w tabelce obok podsumowanie, po miesiącu masz zysk 113.90 grając progresją od 5 zł, najwyższy próg to był 5 i to tylko raz, zazwyczaj max 2 próg . Na polskim buku to raczej srednio to widzę granie solówek.
@Jezu_Ufam_Tobie: No dlatego to jest bardziej pod granie na uni lub innym buku bez podatku. Wiadomo , żeby solo z podatkiem miało sens to kurs musiałby być koło 2.3+ żeby to miało sens. Właśnie akurat w polskiej lidze teraz kalendarz leci tak że przez ostatni miesiąc nie było ani jednego meczu który pokrywałby sie czasowo z innym. Jeden się kończył, drugi zaczynał, dlatego już wcześniej wiedziałeś czy był bts czy nie.