Wpis z mikrobloga

@Joachim_Mordechaj: Gluptasie, ten dysk jest zaszyfrowany i nie da się stworzyć na nim czegoś takiego jak podfolder. Obawiam się że te cyganskie korale to po prostu grzechotka z twojego dzieciństwa, a uchodźcy z Libanu... no cóż - twoja mama studiowała turystykę, a to nagranie to jej forma pamiątki z programu Erasmus, druga pamiątka jesteś ty( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Joachim_Mordechaj: To by się zgadzało, po turystyce obrała drugi kierunek, ale to była medycyna ze specjalizacja urologia - to oczywiscie z jej ogromnej miłości do penisów. Skąd ja to wszystko wiem - zapytasz. A no stąd, że znalazłem ja na garsonierze i po agresywnym facefuckingu (oczywiście w jej stronę) żaliła mi się, że musi za coś utrzymać syna bo mąż okazał się być gejem i rozpoczął solową karierę jako "przyjaciel" bogatego
@Joachim_Mordechaj: Wiesz co, ja jestem za młody żeby odbywać obowiązkowa służbę wojskową. "Mały" #!$%@? upokarzał mnie tylko przy korzystaniu z usług u twojej mamy. Ona najzwyczajniej świecie miała większego #!$%@? ode mnie. Niestety już zapłaciłem i "badałem" jej migdały swoim 13cm sprzętem, który oczywiście wynosi tyle w stanie spoczynku. A co do opowieści z wojska to musiałeś usłyszeć je od pijanego stryja Tomka, który razem z twoim tata gejem odbywał obowiązkowa