Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@kasin
@chicken216 Mam Walle1 i myślałem że jest coś jeszcze mocniejszego do 100zł to chętnie wymienię. No ale chyba nie ma. Area 250lm a walle 18 - zastanawia mnie to bardzo.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kojos: ja mam tego kilka, bo zakładałem że może coś się urwać, ale jeszcze mi się nie zdarzyło. Będę jutro w garażu to zrobię jakieś foto. :)
  • Odpowiedz
@kojos: mam eyen i jestem pod ogromnym wrażeniem jakości za tą cenę. Bontrager to czysta fanaberia. Za trzykrotność ceny nie dostaniesz produktu mocno lepszego w tym przypadku. Jeżeli 200zł rzucasz na blat bez zawahania to weźmiesz bontragera. Jeżeli chcesz dobrego oświetlenia to kupisz eyena a resztę wydasz na kawę i ciekawsze rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiele dobrego też się mówi o lampkach Gianta. Mam rcona
  • Odpowiedz
@kojos: Bezpośrednie nie, przymierzałem się też do jej zakupu i oglądałem sporo materiałów i nie widzę niczego w kwestii widoczności/bezpieczeństwa w czym EYEN by odstawał. Najmocniejsze tryby są tak mocne że spokojnie zapewnią widocznośc nawet w gęstej mgle. Na codzień ich nie używam bo oślepiały by kierowców. Polecam ci ją po prostu kupić w centrumrowerowym.pl, wysyłka jest darmowa. Pomacasz ją sobie i sam zdecydujesz czy spełnia twoje oczekiwania. Ja dużo
  • Odpowiedz