Wpis z mikrobloga

Najbardziej śmieszy mnie to, że sami przed sobą nie potraficie się przyznać, że po prostu daliście dupy. Narzekacie, że Oskarki jebią Juleczki w każdą możliwą dziurę, a Wy tylko konia walicie, a co zrobiliście w tym kierunku żeby choć trochę zbliżyć się do tego Oskarka? Możesz być niższy, możesz mieć gorszą twarz, ale możesz mieć również zajebiste ciałko. Ten gość ćwiczy od 11 roku życia, a ma obecnie 26, nie wiem czy coś brał czy nie brał, ale już sam fakt, że robi to tyle lat jest naprawdę imponujące.
#przegryw
skazanynaprzegryw92 - Najbardziej śmieszy mnie to, że sami przed sobą nie potraficie ...

źródło: comment_161573513086C0jt4Y70v5mdDAdKcSWS.jpg

Pobierz
  • 20
ale lepiej chyba wyglądać choć w połowie jak on niż być ulaną świnią.


@skazanynaprzegryw92: No to raczej oczywiste. Co nie zmienia faktu, że nie każdy przegryw jest brzydki, bo jest ulaną świnią. To głównie czynniki genetyczne takie jak wzrost, słaba szczęka, szerokość barków powodują, że ktoś i tak będzie nieatrakcyjny. A by mieć takie ciało jak on w jakimkolwiek wieku to trzeba mieć geny.

Suchoklates wygląda jedynie minimalnie lepiej od lekko
Narzekacie, że Oskarki jebią Juleczki w każdą możliwą dziurę, a Wy tylko konia walicie, a co zrobiliście w tym kierunku żeby choć trochę zbliżyć się do tego Oskarka?


@skazanynaprzegryw92: Jakieś dziesięć tysięcy razy więcej niż Oskarek.

Mi to bardziej chodziło oto, że ludzie narzekają na swoje wady typu wzrost, twarz i w ogóle, że do końca życia będą samotni, a można np. będąc niskim mieć właśnie fajne ciałko i już mieć